Potahy jsme pro Vás rozdělili do více cenových skupin. Rozdíl není ani tak v kvalitě a odolnosti (sami potahy testujeme a zařazuje jen ty nejlepší), ale hlavně v designu a užitných vlastnostech, jako je například látka čistitelná pouze vodou.

Tyto vodou čistitelné potahy jsme označili modrou kapkou.

TOUCAN

Moderní a kvalitní potahová látka s technologií Aquaclean, díky které se velice snadno udržuje a čistí jen obyčejnou vodou. Aquaclean pomáhá odstraňovat většinu skvrn vzniklých v domácnosti (víno, inkoust, omáčky, tuk, bláto, čokoláda, krém atd.), usnadní vám tak život a vy získáte více času na důležité věci.

 

 

 

NÁVOD K ČIŠTĚNÍ SKVRN - POUZE VE TŘECH KROCÍCH

OŠETŘOVÁNÍ A UŽÍVÁNÍ TKANINY

  • Prát velmi šetrně (max. 30°C)
  • po vyprání je doporučeno jemně vykartáčovat - měkkým kartáčem pro oživení vlasu
  • nežehlit
  • nenechávejte na tkaninu působit drsnými předměty, či drápky domácích zvířat 
  • na tkaninu nepůsobí příznivě vysoká prašnost, prach je třeba odstraňovat pravidelným jemným vysáváním hubicí bez kartáče, nesmí se používat silné vysavače na vysávání a čištění koberců
  • přímé sluneční světlo škodí jak textiním vláknům, tak i barvám, proto se doporučuje používání závěsů, žaluzií apod., aby se zabránilo vystavení nábytku přímému slunečnímu světlu. I když dnešní potahové látky mají vysokou odolnost vůči světlu, neexistuje žádná látka, která by snesla přímé sluneční světlo, aniž by nevybledla.   

 

Technické parametry látky

Materiálové složení: 100% PES
Váha: 440 g/m2
Odolnost vůči oděru: 30 000 Martindale
Pilling: 5
Stálost na světle: 5
Šíře: 140 cm
Úprava: Aquaclean