Reference

Budu velmi rád, když mi napíšete Vaši zkušenost
s nákupem, dodáním i samotným nábytkem.

Pavel Jech
majitel 

Reference od našich zákazníků

Miloslava Novotná

Dobrý den pane Jechu,

Ještě jsem Vám nepoděkovala za velmi vstřícný přístup k řešení výše uvedené zakázky. Teprve v těchto dnech jsme konečně dořešili rekonstrukci podlahy a do konečné verze postavili sedací soupravu. Jsme velmi spokojeni, všem se líbí, ještě jednou děkuji a posílám foto.

Přeji Vám i celé firmě hodně úspěchů a v osobním životě hlavně hodně zdraví a štěstí.

Miloslava Novotná

Tereza Bílková

Skrz pořad "Postav si sen" se k nám dostala krásná rozkládací sedačka od firmy Jech. Velmi oceňujeme jak její vzhled a řemeslnné zpracování, tak multi-funkčnost pro možnost příjemného posezení i kvalitního spánku. Za sedačku moc děkujeme a rozhodně vřele doporučujeme.

Bílkovi

Radka a Petr Kadlecovi

Dobrý den,

ráda bych vyzdvihla práci Vaší zaměstnankyně paní Kočové z Prahy 9.

Děkujeme jí za skvělý přístup a trpělivost při našem výběru vhodné sedací soupravy. Dlouho jsme se s manželem nesetkali s nikým tak vstřícným a ochotným.

Je člověkem na pravém místě....:-)

Přeji hezké prožití vánočních svátků, zdraví a pohodu do nového roku.

S přátelským pozdravem,

Radka a Petr Kadlecovi.

Motyková Pavla

Dobrý den, pane Jechu,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za ochotu a vstřícnost při výměně potahové látky na sedací soupravu Mia. Vím, že jsem už neměla nárok na výměnu a přesto jste souhlasil. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala vaši firmu. Ještě jednou moc děkuji za krásný dárek k vánocům.

Přeji Vám, Vaší rodině i firmě krásné a pohodové prožití vánočních svátků a v novém roce hlavně hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.

S pozdravem a velkým vděkem,

Motyková Pavla

Karviná

Kamila Douděrová

Co bylo při výběru sedačky pro mě rozhodující? Že se sešly u této značky dvě podstatné věci, kvalita a důvěra. Na sedací soupravě PARIS se sedí a leží náramně.

Kamila Douděrová

  

Iveta Sladekova

Mila pani Tomkova,

dnes ráno nám Vaša firma priniesla sedačku, presne podľa plánu. Sedačka sa nám veľmi páči, prevedenie aj latka sa uplne hodia k ostatnemu zariadeniu. Veľká vďaka za excelentnú komunikáciu, ústretovosť a predovsetkým perfektnú prácu.

Prajem Vám, aby sa Vám aj naďalej tak dobre darilo, dobre zdravie a srdecny pozdrav z Bratislavy.

Iveta Sladekova

Alena Frková

Objednala jsem si u Vaší firmy dvě kožená bílá křesla. Jsem moc spokojená s Vaší kvalitou práce. Frková Alena

 

Jiří Litera

Dobrý den, musím vám po dnešní zkušenosti opravdu poděkovat za perfektní přístup a doručení sedačky. Je to moje první sedačka, kterou jsem si pořídil sám (Game New), i když v naší rodině už celkem asi pátá. Potřeboval jsem doručit sedačku opravdu brzo ráno a den předtím bylo domluveno, že mi chlapi vystěhují původní sedačku Betty z obýváku do patra, kde mám pro ní nové využití. Místo v 7 ráno přijeli ještě o půl hodiny dříve a za asi čtvrt hodiny bylo hotovo. Vše poctivě zmáknuté. Při stěhování té původní jí rozmontovali, oblepili, aby se nepoškodily zdi a bylo. To se dnes nevidí. Provedení, komunikace, vše na jedničku! Jen tak dál a děkuji! P.S. Vzorek dřeva, který jsem chtěl, taky dorazil, paráda.

Alena Keblová

Dobrý den, říkám jí Boženka, protože je boží. Mám ji od tohoto října. Je to sedačka Thelma L. Dobrá práce, je to již druhý výrobek, který od vás mám. Ten první z roku 2000 - kompletní sedací souprava - stále slouží a návštěvy jsou z ní stále nadšené. Ponechávám v původním bytě a teď mám Boženku - do nového bytu.

J. Drobec

 

Dobrý deň prajem pani Tomková, chcem Vám ako firme poďakovať za nádhernú sedačku, ktorá sa okamžite stala skvostom našej obývačky. Je veľmi pohodlná a pekne vypracovaná. Bude Vám u nás robiť skvelú reklamu. Dobrá práca sa chváli sama. 

Pekný týždeň Vám prajem

S pozdravom

J. Drobec

Petr Blumentritt

Vážený pane Jechu,

Dovolte abych Vám touto cestou poděkoval za velmi nadstandardní a milé jednání ze strany Vaší firmy.

Před časem jsem požádal, zda by bylo možné zvýšení tvrdosti sedáků u naší tři roky staré sedačky Game New s tím, že si toto samozřejmě uhradím,

protože to v žádném případě není důvod k reklamaci, ale jen můj pocit a potřeba.

Od prvního telefonického kontaktu s váženou paní Smejkalovou z reklamačního oddělení to byl pro mě  opravdu neuvěřitelný zázrak a v dnešní době,

jsem o tom hluboce přesvědčen, velmi ojedinělý. Každé jednání s ní bylo velmi přínosné a obdivuji  jaké si vybíráte spolupracovníky.

Výsledek úpravy sedací soupravy je úžasný, je skvělá, nádherná a předčila všechna naše přání a představy. 

Už jen to,  jak pečlivě zabalená se nám vrátila svědčí o pečlivosti a profesionalitě práce Vás všech ! 

Jsem nadšený z Vašeho přístupu, smekám klobouk a velmi fandím Vašim úspěchům. 

Ani nevíte, jak úžasné je vědět, že jsem se nezmýlil a nezklamal ve výběru výrobce vysněné sedačky ,, od Jecha  ‘‘. 

Vděčnost a spokojenost se dá těžko sdělit.

Mnohokrát děkuji za Vaší velkorysost a  vstřícné jednání, 

velmi si vážím způsobu vyřízení na náklady firmy Jech.

S přátelským pozdravem

Váš věrný zákazník,

 

Petr Blumentritt

Dobrá Voda u Č. Budějovic

Štenclovi

Dobrý den pane Vaverko,

před nedávnem jsme u vás pořídili sedačku Betty se kterou jsme velmi spokojeni, zvláště s tvrdším posedem, což po předchozích sedačkách je balzám pro dotčené partie.

Děkujeme za výrobek a jen tak dál. Štenclovi

Jiří Skuhravý

Dobrý den pane Jechu, 

Tak jsme tento týden v úterý obdrželi Vaši sedačku. Chtěl bych Vám moc poděkovat za Vaši ochotu, vstřícnost a že jste se nám takto osobně věnoval. 

Než jsme sedačku objednali koncem prosince, ladili jsme to společně docela dlouho. Takže moc oceňujeme Váš individuální přístup, který se v dnešní době již moc nevidí. Co se týče délky nožiček (15 cm místo původních 17 cm), tak to necháme takto, těch 15 cm nám vyhovuje.

Také děkujeme za láhev vína, milou pozornost s velmi vtipnou charakteristikou toho vína :-)

Věříme, že nám sedačka bude dlouho sloužit a ještě jednou velké díky!

Mějte se fajn a ať se Vám daří. Níže posílám foto.

S pozdravem, Jiří Skuhravý.

Ladislav Huf

Tímto bych chtěl poděkovat Vaší společnosti za poskytnuté služby. Čekání sice bylo delší (nic, o čem bychom však nevěděli), ale vyplatilo se. Konečně máme sedačku a musím říct, že vizuálně i z hlediska pohodlí sezení je krasavicí našeho obývacího pokoje. Děkuji za poskytnuté služby, za komunikaci během čekání na dodání, za skvělou práci řidičů, kteří sedačku dovezli...Jsme maximálně spokojeni, Ladislav Huf, Brno

Rodina Ostatniková

Vaše sedačky su super, momentálne na nich šijeme rúška ;) Držíme palce nech túto neveselú dobu prežijeme všetci spolu v zdraví ;)

 

Rodina Ostatniková

Alena Smažinková, Zlín

Vážená paní Tomková, sedačku, kterou jsem si u Vás objednala už mám doma a jsem velice spokojena. Ráda bych Vás požádala, abyste vyřídila poděkování panu Jechovi a také jeho zaměstnancům. Hlavně Vám paní Tomková a také řidičům, kteří nám sedačku přivezli. Byli velice ochotní, vstřícní, sedačku nám dali až na místo. Opravdu všechny moc chválím za velice profesionální přístup a posílám velké poděkování. Budu dávat na Vás jen ty nejlepší reference. Přeji hezký den a mnoho dalších spokojených zákazníků. S pozdravem Smažinková Alena

Renáta Kočová, Praha 5

Vážená paní Smejkalová, dovolte mi touto cestou poděkovat za perfektní servis a přístup při "restaurování" našeho oblíbeného křesla "Gwen". Jsme rádi, že jsme nákupem relaxačního křesla od firmy Jech udělali správné rozhodnutí potvrzené nejen pohodlím křesla, ale i následným servisem, který nás velmi mile překvapil rychlostí, kvalitou a ochotou. Děkujeme. S pozdravem Renáta Kočová, Praha 5

Roman Špička, Beroun

Jana Švestková

Vážený pane Vaverko, máme od vás sedačku Sira, křesla a stolek. Dodání proběhlo v prosinci. Chci vám napsat, že jsme ze sedačky opravdu nadšení. Barva moření je perfektní, krásné dřevo. Potah velmi příjemný na omak. Sezení je v dobré výšce. Dlouho jsme hledali výrobek, který by měl pěkné a praktické opěrky hlavy - Sira je v tomto také výborná. Byli jsme spokojeni také s pomocí a vstřícností vaší kolegyně na prodejně v Brně, která s námi podepisovala smlouvu. Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků. S pozdravem Jana Švestková

Roman Kočur

Dobrý den pane Vaverko, k našemu překvapení jsme už včera obdrželi odkládací desku. Velice za ni děkujeme. Rychlost dodání jen potvrzuje vynikající pověst firmy JECH. Bylo mi už pětasedmdsát a ženě sedmdesát. Zvažovali jsme, zda v tomto věku ještě stojí za to kupovat jakoukoli sedačku, natož přece jen poněkud vyšší cenové hladiny. Recenze nás ale přesvědčily. A rozhodně nelitujeme. Její kvalita v každém detailu doslova překvapí. Ať se Vám daří! Hezký den. Roman Kočur, Ostrava

Alena Králová

Dobrý den, dostala jsem za úkol poděkovat Vám touto cestou za perfektní práci spojenou s přečalouněním sedací soupravy. Já jsem ji sice ještě neviděla, ale podle slov rodičů vypadá báječně. Poděkování vyřiďte prosím i pracovníkům, kteří ji odvezli a přivezli. Přejeme Vám do budoucna stejně spokojené zákazníky, jako jsme my. S pozdravem Alena Králová, Vrchotovy Janovice.

Kudrnovi

Dobrý den, konečně jsem se dostala k tomu, napsat poděkování, za vzornou péči od fimy Jech při realizaci přečalounění naší sedací soupravy. Sedací souprava je opět "jako nová", děkujeme, s pozdravem manželé Kudrnovi.

J. Mencová

Sedací souprava Tiffany nemá chybu, mám ji 3 roky a stále velká spokojenost!!! Vřele doporučuji!!! J. Mencová, Klášterec n. Ohří

Pavla Křížová

Dobrý den, pohovka dorazila a je krasná, moc děkujeme. Plánujeme u vás časem zakoupit i stolek k pohovce. S pozdravem, Pavla Křížová

Martin Šaněk

Vážený pane Jechu, Dovolte mi Vás na několik okamžiků vyrušit od usilovné práce. Rád bych Vám v zastoupení svojí manželky z celého srdce poděkoval za Váš přístup a jednání při výměně sedací soupravy. Ačkoliv Linda nebyla špatná, hned po prvním sednutí na Betty se mi vrátil pocit domova, pokud to tak mohu napsat :-) Musím se přiznat, že když manželka přišla s nápadem na výměnu, skončilo to hádkou – jednoduše jsem nevěřil, že byste se jako firma postavili problému (který byl pouze a jen náš) tak velkoryse. Nezbývá mi než smeknout a poučit se. Ještě jednou proto děkuji za ten pocit cítit se doma příjemně a dobře. Rád bych Vám popřál mnoho zdaru a štěstí v dalším podnikání. S Vaším přístupem nemám strach o množství objednávek – my jsme již Vaši pevní zákazníci, kteří v případě dalšího nákupu nebudou přemýšlet kde nakoupit. S úctou Martin Šaněk

                   Vážený pane Šaňku, děkuji za Vaši reakci, věřte mi, že má pro nás větší cenu, než starosti s tím, že se vaši bývalou sedačku snažíme prodat se slevou na outletu. To nám nevadí. Vždy jsem říkal mým lidem, že nejdůležitější je spokojený zákazník, protože jen takový se vrátí, pochválí, dá dobrou referenci dál. A rozhodně mi jde o to, aby cokoliv je spojeno s mým jménem bylo poctivé a čestné. Jsem moc rád, že stejně se k tomu staví i můj syn, který s Vámi komunikoval. Přeji příjemný den, Pavel Jech ředitel společnosti

Zdeňka Vyhlídková

Před třemi roky jsem zakoupila sedací soupravu v Lišově na Vaších předváděcích dnech. Dodnes jsem z ní naprosto nadšená a proto jsem Vám chtěla touto cestou poděkovat za vynikající práci. Zdeňka Vyhlídková

Dr. Jozef Huzulák

Ďakujem firme JECH.CZ za skvelú realizáciu mojej objednávky. Kreslo je pekné, kvalitne urobené, dodané podľa dohovoreného termínu a pracovníci mi ho doniesli až do bytu. Čo viac si možno priať? Pozdravujem Vás a prajem komerčné úspechy.

Dr. Jozef Huzulák, Bratislava

Radoš a Jitka

Od únavy, stresu, spěchu, pomůže sedačka JECHŮ!
Je to prostě kamarád, můžeš na ní sedět, spát...
Je to prostě skvělá třída, každý s chutí "zadek" přidá!
Dá se na ní lenošit, číst knížky i klábosit.
Dík za skvělou spolupráci, za nevšední ochotu,
za přesnost, s níž dorazila milá parta ku plotu.
Slov se zkrátka nedostává...firmě Jechů sláva! Sláva!
Díků hnedle plný koš! Zdraví Jitka i Radoš :-)

PS: Už jsem tlumočila Renatě, je znát, že filozofie férového a poctivého ředitele se přenáší na všechny další. Vše bylo naprosto úžasné, parta stěhováků moc príma, ochotná, milá, přesná. Sedačka je báječná a křesílka taky. Díky moc za kupu vzácného času a rady při našem výběru. Moc si toho vážíme a budeme Vám moc rádi dělat reklamu, jen tu nejlepší! Přejeme hodně sil, nápadů a dalších nadšených spotřebitelů! Z Kostelce mávají Radoš a Jitka

Dagmar Vyšatová

Hezký den, ráda bych Vám touto cestou poděkovala a pochválila sedací soupravu Tiffany. Vyhověli jste mi i s mým požadavkem na nohy navíc:-)Sedačka v černé kůži vypadá úžasně a je velmi pohodlná. Navíc jsem získala dost úložného prostoru. Vzhledem k tomu, že jsem těžký alergik a mám astma, tak mi vyhovuje její snadná údržba, tj. zbavení prachu. Váš nábytek doporučuji svým známým a kolegům. Pokud si budu v budoucnu řídit nábytek, zcela jistě s obrátím na vás. Přeji vám samé stejně spokojené zákazníky a ať se vám v podnikání daří. Dagmar Vyšatová

Marie Račáková - Cheb

Jsme nad míru spokojeni,
je na ní pěkné posezení.
Všem nám vždy pomůže,
když únavu přemůže.
Spánek nám prodlouží,
a pak nás nic nesouží.
Mnozí ale netuší,
když se srdce rozbuší,
že kvalitu, jak od Čecha,
má sedačka od Jecha...

Sládkovi (Dolní Lomná)

Vážený pane Jechu, v zápatí vystavené faktury máte užitečnou poznámku, ve které uvádíte, že byste byl rád informován o tom, pokud zakázka neproběhla podle představ zákazníka. Taková zpětná vazba by měla být dle mého názoru naprostou samozřejmostí. Já i celá rodina bychom Vám chtěli naopak napsat, že celá realizace zakázky proběhla v naprostém pořádku. Ať už se jednalo o samotný prodej (ostravská prodejna), komunikaci při domlouvání dovozu zboží domů až po samotný dovoz zakoupeného zboží. Navíc si ještě tým řidičů poradí i v situaci, kdy se s velkým kusem sedací soupravy nedá v domě otočit. Řidiči na místě sedací soupravu jednoduše rozeberou, aby byla lépe manipulovatelná. Samozřejmě nesmím ještě opomenout samotné dílenské zpracování sedací soupravy, které je také výborné. Je velká škoda, že s takovým přístupem firem se setkáváme velmi zřídka. Mnoho firem by se od Vašeho přístupu k zákazníkům mělo učit. Přejeme Vám i zaměstnancům mnoho úspěchů! Sládkovi, Dolní Lomná

Jan Tydlitát s manželkou

Vážený pane Jechu, ani netušite, jakou jste nám udělal radost, když jste při Vaší návštěvě u nás doporučil snížení výšky rozkládacích křesel, které jsme si v loňském roce zakoupili u Vaší firmy. Tehdy jste respektovali naše přání, kterým jsme chtěli křesla přizpůsobit našemu věku. Potvrdil jste nám naši chybu a svým skvělým přístupem, ochotou a vstřícným jednáním jste v naprosto rekordním čase umožnil její odstranění. Přijměte tímto dopisem naše velké poděkování a ujištění, že jsme a vždy budeme Vašimi propagátory.

Emil Černý

Vážený pane Frančiaku, dovolte, abych Vám touto cestou poděkoval za Vaši profesionální podporu při výběru nábytku. Jsme s manželkou nadšeni, byla to jednoznačně výborná volba. Posílám fotky, abych se s Vámi podělil o radost z toho, jak pěkně to vypadá. Musím konstatovat, že i vaši kolegové, kteří nábytek včera přivezli, byli velmi solidní, a tedy jen podtrhli veskrze pozitivní dojem, jakým vaše společnost působí navenek. Ještě jednou moc děkuji a přeji, ať se Vám všechno daří! S pozdravem Emil Černý

 

Helena Polanková

Dobrý den, minulé pondělí jste nám dodali sedačku Tiffany. Stala se již součástí rodiny. Každý už si našel to své místečko na sezení, ležení. I kočka. Je to krásný kus nábytku, precizně provedený, který přesně zapadl do našeho prostoru a stal se šperkem obývacího pokoje. Zbývá už jen pověsit obraz, dokoupit několik doplňků a je obývací pokoj připravený na první návštěvu, která na lůžkové úpravě může i přespat :-) Děkujeme všem, kteří naši zakázku řešili. Ať se firmě Jech daří.

Eva Netušilová, Jablonné nad Orlicí

Dobrý den, dne 03.10.2017 jsme prostřednictvím firmy Petr Bednář - DÁL z Lanškrouna od Vás obdrželi sedací soupravu TIFFANY a "SIRA koutek", tj. křeslo, podnožku a stoleček. Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kdo se na výrobě podíleli, za zvelebení našeho obýváku. Kvalita, precizní provedení (i pečlivé zabalení na transport) , funkčnost a pohodlí. U Tiffany navíc velmi oceňuji geniálně snadnou instalaci dalšího, a navíc plnohodnotného lůžka. Povedla se ;) "SIRA koutek" je především pro mě. Léčím se s páteří a bolavými koleny, křeslo je pohodlné, dobře se z něj vstává a možnost nastavení hlavové opěrky je rovněž fajn. Děkuji a přeji další spokojené zákazníky, ať se práce daří.

 

Jan Haderka

Dobrý den, děkujeme za urychlení dodání područky a opěradel na naši sedačku. Jsem velmi překvapen a potěšen s rychlostí dodání. Přišlo to akorát včas. Minulý týden v pondělí byly opěradla doručena a my v pondělí konečně po asi půl roce i vybalili sedačku a umístili na své místo a od čtvrtka již bydlíme a můžeme si plně užívat pohodlí vaší sedačky. Ještě jednou děkuji a přeji krásné a klidné Vánoce.

Jaroslav Josef

Dobrý den. Vážený pane Jechu, dovolte, abych poděkoval vám, jako zakladateli vaší firmy a všem vašim zaměstnancům, zvláště těm, kteří mi pomohli vyřešit můj problém s rozbitým křeslem. Snad před více jak deseti lety jsem zakoupil dvě křesla - výrobek vaší firmy (dnes označované jako Pluto). Jedno je polohovací, druhé pevné. U polohovacího křesla se mi v minulosti dvakrát stalo, že mi praskl šroub držící opěrák. Na začátku září se mi totéž stalo i u druhého křesla. Vzhledem k tomu, ¨že vážím více jak 110 kg, připisuji to své váze, únavě materiálu a možná i zanedbané údržbě (nedostatečná kontrola dotažení). Ve všech případech jsem se setkal s nevšední ochotou vašich zaměstnanců a vždy mi křeslo opravili k plné spokojenosti. I nyní, (29. 9.) kdy mi váš pracovník opravil i konstrukci sedáku., takže křeslo je jako nové a pohodlnější - moje záda si libují! Také bych chtěl poděkovat paní Kolářové za kávu a poskytnutí azylu ve vaší podnikové prodejně při čekání na opravu. Měl jsem tak možnost odzkoušet všechny vystavené výrobky a musím říci, že jsou všechny do jednoho velmi povedené, pohodlné, praktické a estetické. Dokonce o pořízení jednoho vašeho výrobku vážně uvažuji. Myslím, že není mnoho firem v tomto oboru, které přistupují k zákazníkům s takovým pochopením jako je ta vaše. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů vám, vaší firmě a všem zaměstnancům. S pozdravem Jaroslav Josef

Marie Chlubnová, Velké Meziříčí

Vážená paní Smejkalová, chci Vám alespoň touto formou poděkovat za vyřízení reklamace sedačky BETTY (prasklé vzpěry na rámech). Velice si cením přístupu Vaší firmy, protože nám reklamace nebyla účtovaná, i když od nákupu sedačky uběhlo více než 10 let. S takovým jednáním ohledně reklamace jsem se ve svém životě ještě nesetkala. Ještě jednou moc děkuji. S pozdravem Marie Chlubnová, Velké Meziříčí

Eva Kosíková, Praha

Dobrý den, ráda bych Vám, nebo asi Vašemu panu otci, chtěla alespoň takto poděkovat za bezplatnou opravu křesla Pluto. Opravdu moc děkujeme a přejeme Vám hodně štěstí. Zdravíme z Prahy!

Jožákovi, Polička-Modřec

Dobrý den, máme druhý týden vaši krásnou a pohodlnou sedačku MIA a křeslo GWEN a jsme moc spokojeni a rádi, že jsme si vybrali právě váši firmu. Kvalitní provedení, dokonalá řemeslnická práce! Je vidět, že šikovné české ručičky stále fungují. Přejeme mnoho úspěchů a nových spojených zákazníků!

Jindra

Dobrý den, chtěla bych pochválit kvalitu Vaší práce!

Při hledání sedací soupravy jsem objevila Vaše výrobky. Jestli se dá říct, že se zamilujete do věci, tak jsem se v prodejně zamilovala...... také se přiznám, že cena, která určitě odpovídá nabízenému zboží, je mimo mé finanční možnosti.

Začala jsem hledat v inzercích a po dlouhé době našla! Sedačka je po více než 15 letech stále moc pěkná a věřím, že mi bude sloužit.

Píšu na tyto stránky proto, abych Vaše budoucí zákazníky ujistila, že zboží je opravdu moc kvalitní. Přeji hodně zdraví a úspěchů.

Hyánkovi (Bílovice nad Svitavou)

Dobrý den, tak k nám konečně dorazila Vaše sedačka (Era, potah Mystic).

Musíme vyjádřit obdiv nad dokonalým řemeslným zpracováním každého detailu, nad pohodlným sezením, válením se i ležením - a v neposlední řadě i nad krásným, jednoduchým vzhledem...

Nejdřív nás trochu mrzelo, že nemáte firemní prodejnu v Brně, kde bychom vše patřičně "oseděli", nakonec nám pomohl i pan Topolovský u Vašeho prodejce Jitony v Brně - taková barva by nás nenapadla, ale sedí perfektně (pistáciová).

Takže - moc díky za práci celé Vaší firmy a dál budeme šířit tento názor.

manželé Vinařských (Praha)

Dobrý den pane Jechu,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za překrásný a perfektně zpracovaný nábytek, který jsme si od Vás objednali.

Náš dík patří všem Vašim kolegům, velmi příjemné jednání pracovnic na prodejně v Praze 6 - Obchodní centrum Šestka, samozřejmě pracovníkům ve výrobě a také velmi ochotných a milých řidičů, kteří nám sedací soupravu, stolek a křeslo přivezli. První naše objednávka byla na Country dvojkřeslo rozkládací, Country stolek a polštářky a vzhledem k tomu, že jsem byli nadšení, tak jsme se rozhodli a objednali si ještě křeslo a podnošku.

Děkuji Vám a přeji Vám a všem Vašich kolegům hodně úspěchů a mnoho spokojených zákazníků.

 

Frátrikovci (Banská Bystrica)

Pani Tomková zdravíme Vás a chceme Vám napísať týchto pár riadkov .

Sme nesmierne radi , že ste nám vyhoveli našim požiadavkám na ktorých sme sa dohodli pri objednávke sedačky Sira . Sme s ňou veľmi spokojný , je vynikajúca a tvrdšia akú sme chceli.

Ďakujeme veľmi pekne a prajeme celému kolektívu veľa pracovných úspechov a pekných dní

J. Mozga (Hradec Králové)

Vážený pane Jechu,

dovolte, abych poděkoval zaměstnancům Vaši firmy za jejich vstřícnost, ochotu a odbornou profesionalitu.

Jedná se jmenovitě o paní Tomkovou, pana Vaverku a zaměstnance, který nás dnes navštívil v Hradci Králové, jehož jméno bohužel neznám, ale zná ho pan Vaverka. Jelikož takový firemní přístup není obvyklý, považuji za svou povinnost poděkovat

Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem J. Mozga‚ Hradec Králové

Hanka Haasová

Děkujeme za dodání jedné spodní černé gumy k noze sedačky, která chyběla a já ji reklamovala až teď - po letech. Ani jsme nedoufali, že ji ještě máte a pošlete. S pozdravem Haasová

Markovi (Mezilesí)

Dobrý den, zboží dorazilo v pořádku. Doprava na minutu přesně a příjemná. Užíváme si pohodlí. Pokud Vám to půjde, můžete připnout na Vaše internetové stránky naše poděkování pro firmu a zaměstnance. Markovi, Mezilesí, okr. Náchod

Faltová Hana (Malšova Lhota)

Dobrý den

Chci moc poděkovat zaměstnancům firmy Jech a hlavně paní Smejkalové za vstřícné jednání, mám již pátým rokem sedací soupravu Tifany a křeslo Pluto. Sedačka se mi rozpárala (možná to mohly udělat děti) pro sedačku si přijeli a po opravě ji přivezli i když nebyla v záruce nic po mě nechtěli. V dnešní době se to nevidí tak jsem byla hodně překvapená. Prostě jsou všichní moc skvělí a mají příjemné vystupování chci všem poděkovat.

Budu je všude chválit a vřele doporučovat.

Šárka a Petr (Dobruška)

Máme od Vás sedačku a křeslo a jsme velmi spokojeni. Děkujeme za vstřícný přístup a přejeme Vám mnoho dalších spokojených zákazníků.

jech zkušenosti  jech zkušenosti

Jaroslav Šimána (Plzeň)

Vážený pane Jechu,

chtěli bychom vyjádřit poděkování za ochotu a příjemné jednání paní Smejkalové. Máme ve 2 bytech 2 kompletní sedací soupravy - Pluto a Linda. Obě jsou velmi pohodlné a jsme s nimi spokojeni. Pluto jsme kupovali již před lety, a proto jsme se rozhodli obnovit polstrování.

Výběr látky jsem konzultoval s paní Smejkalovou, odsouhlasili jsme si Mystic 50 a při rozhovoru došlo i na hodnocení spokojenosti. Pohodlí jsme hodnotili kladně, pouze jsme konstatovali horší kvalitu laku a poměrně rychlé opotřebení lakovaných částí u křesel Pluto. U později zakoupené Lindy je vše v pořádku. Při dalším hovoru nám paní Smejkalová nabídla obnovu nátěru v režii Vaší firmy, neboť jste údajně měli v době náběhu vodou ředitelných laků problém s kvalitou od dodavatele.

Nabídku jsme rádi využili, paní Smejkalová vše výborně společně s objednávkou polstrování zorganizovala. Takže nyní máme doma křesla jako nová a objednali jsme dnes nové polstrování i na rozkládací trojkřeslo, aby látka byla jednotná.

Přístup Vaší firmy je v dnešní době všeobecného "zatloukání" všeho ojedinělý. Je vidět, že si vážíte stálých zákazníků a obchodní strategii firmy cílíte i v delším horizontu. Proto si v budoucnu koupíme opět Váš produkt a mezi známými budeme Vaši firmu vždy doporučovat.

Ještě jednou děkujeme a zdravíme z Plzně. Jaroslav Šimána

Jitka Křenková a Petr Němec

Dobrý den,

dnes jsme převzali objednanou sedací soupravu. Moc se nám líbí - výsledek předčil naše očekávání. Zvýšené nohy jsou perfektní, takže se na ní velmi příjemně sedí. Ještě jednou děkujeme a budeme šířit dobré jméno vašich výrobků. V neděli jsme byli v Dobrušce na návštěvě u Pepy Koblásy, tak jsme vás nechali pozdravovat i touhle cestou. Srdečně zdraví Jitka Křenková a Petr Němec

Milan Kratochvíl

Dobrý den pane Jechu,

chci Vám ještě jednou ze srdce poděkovat za váš nadstandartní přístup od vás i vaších spolupracovníků. Moc jste mi pomohl a jsme velmi spokojeni s vaším nábytkem a jeho velikou kvalitou. Touto cestou a s tímto přístupem si myslím budujete ohromnou prestiž a dobré jméno na českém trhu.

Ještě jednou vám moc děkuji a je to jeden z mála světlých bodů v období za posledních 6 měsíců.

Přeji vám hodně zdraví, pracovních úspěchů a radosti v osobním životě.

Černý (Ústí n. Labem)

Vážení,

dnes před polednem mi bylo přivezeno křeslo (Váš výrobek), které mi zakoupily děti jako dar k narozeninám. Přivezl je vyšší, velice sympatický mladý muž, který mi je donesl až do bytu ve II.patře.

Nabízenou bankovku za svoji pomoc kategoricky odmítnul, popřál mi, ať mi křeslo dobře slouží a navíc ještě k narozeninám. Touto vstřícností jsem byl nesmírně potěšen, zdálo se mi, že už se to jaksi nenosí. Máte výborného pracovníka, který dělá Vaší firmě čest.

Děkuji Vám, přeji hodně úspěchů v podnikání a zdravím.

Jan Šlechta (Brno)

Vážený pane Jechu,

musím se vyznat z obdivu k Vaší firmě. Nejenže vyrábíte krásný a kvalitní nábytek, ale poskytujete též služby, jaké jsem ještě nikde nezaznamenal.

Koupili jsme si od Vás ještě v čase po převratu v 90-tých letech křeslo Atlas. V minulém roce se mu zlomil šroub, který spojoval opěradlo s kovovým rámem. Původně jsem si chtěl křeslo opravit svépomocí, nebo angažovat nějakého zámečníka, který by zalomenou část šroubu z rámu odstranil. Neuspěl jsem a šroub stejných parametrů jsem nesehnal. Na reklamaci po tolika letech užívání křesla jsem ani nepomyslel, ale osmělil jsem se a obrátil jsem se na Vaši firmu s žádostí o prodej náhradního dílu. Místo náhradního dílu jsem obdržel vyzvání, abych dodal rám do Vaší brněnské prodejny k opravě, která byla v krátké době vyřízena. Očekával jsem tučnou cenu opravy, místo toho však byla oprava zdarma s veškerou laskavostí Vašich zaměstnanců. Byl jsem nadšený. Ne proto, že jsem nic neplatil, ale pro čin, který jsem u žádné firmy dosud nezaznamenal (spíše opak, mohl bych doložit). Byl jsem nadšený, že jste právě česká firma a tak bych si přál, aby se Vaším příkladem řídilo více českých firem.

S pozdravem a přáním úspěšného pokračování Vaší firmy Jan Šlechta Brno

Michal a Pavlína Zoubkovi

Dobrý den pane Jechu.

Včera nám dovezli Vaši sedačku Miu, kterou jsme objednali u nás v Pardubicích na Třídě míru. Musím říct, že veškeré jednání bylo naprosto perfektní a i dovoz a následná montáž bez problémů. Sedačka je vynikající a velmi oceňuji kvalitu zpracování.

Sám rovněž podnikám a v podstatě máme výrobu, tak mohu posoudit, že to je opravdu kvalitně udělané....jako bych si to dělal sám pro sebe :-) Ještě jednou tedy děkuji a jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě Vás. Dnes už vím, že to byla správná volba a neměnil bych.

S pozdravem Michal a Pavlína Zoubkovi.

Michal Pavlík (kapela Čechomor)

Dobrý den,

chci poděkovat všem zúčastněným z firmy JECH s.r.o., jenž se podíleli na výrobě a distribuci mnou objednaných křesel Ester plus.

Vše proběhlo na patřičné úrovni a zboží bylo dodáno v očekávané kvalitě. Rád se o takovém jednání zmíním svým přátelům a obchodním partnerům.

S pozdravem spokojeného zákazníka Michal Pavlík

Průšovi (Praha 6)

Máme od této firmy sedačku Pluto, už dávno po záruce a když jsme potřebovali servis na křeslech, byl naprosto úžasný a bezkonkurenční. S úsměvem, dokonce bezplatný, taktéž obsluha na prodejně v Praze 3 je velmi příjemná a milá a to myslím oba - pána i dámu. Paní Smejkalová ze servisu je velmi příjemná dáma a to ji znám jen po e-mailu a telefonu, udělá maximum proto, aby jejich zákazník byl spokojen. Proto bych zde chtěla firmu Jech vřele doporučit právě pro přístup ke klientovi, pro dnes již nevídaný servis a neuvěřitelně příjemné lidi v ní. Počínaje prodejnou a konče panem Jechem, který se zákazníkům věnuje osobně a s úsměvem. Předvánoční doba není pro ně žádný problém, aby Vám vyhověli. Prostě to udělají a myslím, že to není jen pro dobré jméno jejich firmy. Tímto bych ráda za mě i manžela poděkovala za to, jací jsou. Až jednou budu uvažovat o nové sedací soupravě, oni budou první, kam se podívám a budu moc ráda, když si u nich opět vyberu.

Přeji panu Jechovi i dále šťastnou ruku při výběru svých zaměstnanců a hodně štěstí v podnikání. Průšovi, Praha 6.

Vávrovi

Dobrý den,

vlastníme přibližně 14 let Váš výrobek a to rohovou sedací soupravu s úložným prostorem a možností rozložení pro spaní. Rozkládáme jí každý den, přesto až na minimální opotřebení sedací souprava drží a funguje stále dobře.

Chystáme se pořídit novou, a to jedině Váš výrobek. Kvalita je u Vás opravdu na vysoké úrovni...jinou už bych nikdy nekoupil...pouze od výrobce p. Jecha.

Díky, s pozdravem Vávrovi.

Irena a Jaroslav Posedělovi (Praha 5)

Dobrý den,

rádi bychom Vám poděkovali za Vaši velkou vstřícnost při zkrácení doby výroby námi objednané sedačky Mia.

Sedačka je moc pěkná a jsme velmi spokojeni s tím, že jsme sedací soupravu objednali právě u Vás.

Přejeme Vám více stejně spokojených zákazníků. 

Stanislav Diviš (Šumperk)

Dobrý den pane Jechu,

rádi bychom Vám ještě jednou touto cestou a s velkým osobním uznáním PODĚKOVALI za Vaše vřelé přijetí, vstřícnost, ochotu, drahocenné rady a nesmírnou trpělivost při naší sobotní návštěvě Vaší firemní prodejny v Dobrušce. Byl to pro nás opravdu velmi příjemný zážitek. Velmi jste nám svým osobním přístupem a radami pomohl ke kvalitnímu rozhodnutí - značce JECH !

Děkujeme a přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vašem profesním i osobním životě.

Stanislav Diviš se ženou, Šumperk

_________________

Dobrý den pane Jechu,

rád bych Vám zaslal krátkou zpětnou vazbu o dodání objednané sedačky ...

Musím a dělám to velmi rád, vyjádřit ABSOLUTNÍ SPOKOJENOST s celým procesem od objednávky až po finální dodání sedačky. Komunikace s p. Vaverkou a komunikace s řidiči byla na výbornou. Vše proběhlo podle mých představ. Co se samotné sedačky týče - jedním slovem NÁDHERA! Kvalita materiálů a velice precizní dílenské zpracování dělá z této sedačky opravdu TOP třídu. Jsem velmi rád, že jsme zvolili značku JECH a budu velmi hrdě tuto značku vychvalovat a doporučovat svým známým.

Přeji Vám pěkný den. Stanislav Diviš, Šumperk

Janoušovi

Dobrý den, děkujeme za Vámi dodanou sedací soupravu, která plnohodnotně vyhovuje velikostí a potřebám naší rodiny. Jsme nadmíru spokojeni s potahovým materiálem. Design a odolnost celé sedací soupravy je nadčasový. Velice oceňujeme pevné bočnicce na který lze sedět.
Do budoucna přejeme Vaší firmě mnoho dalších nadšených, spokojených zákazníků.
S přáním sluníčkového dne Janoušovi.
Pozn: sedací souprava byla dodána přes pořad Jak se staví sen

  

Mgr. V. Humheyová

Příjemné úterní ráno, pane Vaverko,

jen bych Vám chtěla ještě i touto cestou poděkovat za vstřícnost a solidnost jednání, kterou jsem zaznamenala sice jen telefonicky či e-mailem u Vás, ale i osobně u Vašich sympatických kolegů, kteří doručili objednávku včas, vpořádku a s průvodním chováním, které dělá firmě čest.

Všestrannou osobní i firemní úspěšnost Vám přeje Mgr. V. Humheyová

Vicarovi (Lanškroun)

Je boží, moc děkujeme!

Horský apartmán (Janské Lázně)

Sedací souprava Tiffany a křesla Gwen v horském aparnámu v Jánských Lázních. Realizace: Štička architekti 

  

Marie Vojtíkova (Neratovice)

Dobrý den pane Jech,

musím Vám napsat jak moc jsem spokojená s výrobkem, který jsem včera obdržela.

První spaní na sedačce nemělo chybu. Jsem moc ráda, že po marném hledání podobného výrobku jsem dala na svou snachu, která má od vás tu samou trojsedačku. Pánové od dopravy byli velmi vstřícní, musím je pochválit, jak si poradili s tím, že se sedačka nevešla do "nákladního" výtahu v paneláku. Prostě skvělí.

Jediný problém vidím v tom, že jsem na prodejne v Praze objednala dovoz sedačky na 8.9. což mi bylo pracovnicí potvrzeno. Vzala jsem si na ten den dovolenou. Bohužel doprava o tom nebyla informována. A tak došlo k doručení další týden v pondělí. Nakonec všechno dobře dopadlo a jsem velmi spokojená. Určitě vás budu doporučovat svým známým.

Přeji mnoho podnikatelských úspěchů a hodně spokojených zákazníků.

 

Rezidence Veselská

Interiér bytu v rezidenci Veselská se sedací soupravou Tiffany. 

  

Vladimír Vácha (Hluboká nad Vltavou)

Pozn: sedací souprava Game New

  

Marie Myšáková (Prachatice)

Vážená paní Vondráková,

zasíláme Vám kromě ústního poděkování za vyřízení naší objednávky i následné poděkování písemné a také kladnou referenci o výrobku - polohovacím křesle od firmy Jech.

1. Byli jsme velmi spokojeni se způsobem, jakým jste vyřídila naši objednávku: velmi vstřícně jste zajistila urychlené dodání výrobku i s následným dodáním do domu.

2. S výrobkem firmy Jech – polohovacím křeslem EVENES, které dodáváte, jsme také velmi spokojeni: zcela splňuje všechny inzerované funkce a podle naší zkušenosti tak značně usnadňuje domácí péči o osoby s velkým postižením - omezením pohyblivosti. Výrazně totiž ulehčuje manipulaci osobám, které o ně pečují (zvláště při zvedání). Křeslo tak přispívá k tomu, že lidé, které mají i veliké omezení pohyblivosti, mohou zůstat v domácí péči a prostředí, na které jsou zvyklí. Křeslo také výrazně zlepšuje komfort jejich každodenního života (různá polohování).

Pokud by některý z vážných zájemců o tento výrobek potřeboval pro své rozhodnutí sdělit naše konkrétní zkušenosti s tímto křeslem, jsme ochotni je poskytnout na níže uvedeném telefonním čísle (pro telefoní číslo kontaktujte obchodní oddělení JECH).

 

Bohdan Štěpánek a Tereza Balšánová

Dobrý den,

S pohovkou jsme naprosto spokojeni. Každá návštěva nám ji závidí. Je pro nás super, že je naprosto odolná vůči našim fretkám, které tu starou celkem poničili. Za to ta Vaše se lehce omývá, to je určitě fajn. První večer jsme se na ní dokonce museli i vyspat, protože jsme měli zastavěnou ložnici a v pohodě jsme to oba zvládli, to je další velké pozitivum - v případě potřeby se tam dva lidé bez problémů vyspí. Já osobně jsem si moc oblíbil jeho druhou polohu, při které sleduju TV a to je velká paráda. A samozřejmě v neposlední řadě je naprosto krásná a stylová. Jen si časem musíme pořídit podnožku, kterou občas postrádáme.

Moc Vám děkujeme! Mějte se krásně.

Pozn: Pohovka byla dodaná přes pořad Jak se staví sen

  

 

Roman Toušek (Havířov)

Vážený pane Jechu.

Myslím, že byste měl vědět, že sedačka od Vaší firmy se u nás doma stala velmi oblíbeným a vyhledávaným místem všech členů naší rodiny. A také místem častých bojů o nejlepší místa. Naši hosté obvykle v první chvíli neví, proč jsme z ní tak odvázaní, ale jakmile se na ni posadí, je dost obtížné je z ní dostat. :) Jsem moc rád, že i v dnešní době se najde firma, která má odvahu vsadit na kvalitu v nápadech i v provedení svých výrobků.

Díky, ať se daří. 

 

 

Pavel Lašek

Konečně dnes dorazila, velká spokojenost! Po složení zbyly dva šrouby, tak snad to je myšleno jako náhradní, protože jsem fakt nepřišel na to, kam je dát :-) Děkujeme

Dana Lešková

Dobrý den,

děkuji tímto za potahy na sedací soupravu Pluto, které jsme u vás objednali prostřednictvím prodejny Nobl v Plzni. S vaším výrobkem jsme dlouhodobě velmi spokojeni, díky výměně potahů ho u nás v rodině používá už 3. generace. Je totiž maximálně pohodlný, kvalitní a nadčasový, díky vám, že jste zůstali dlouhodobě na trhu s kvalitním nábytkem,

S pozdravem

Pavlína a Libor Škodovi (Náchod)

Dobry den,

děkujeme za profesionalní přístup, jsme se sedačkou moc spokojeni, budeme vás všude doporučovat.

Martina Vlčková

Dobrý den,

sedačka je úžasná. Výborná volba. Je veliká, potažení je velmi příjemné, dobře se udržuje. Musím ocenit její rozložení, velice hezky se na ní spí a spací plocha je veliká. Moc se nám líbí i polohovací opěrky, které hodně využíváme.

Pozn: sedací souprava byla dodána přes pořad Jak se staví sen 

  

Ivan Nagy

Vážená paní Tomková,

nedá mi to a ještě jednou musím poděkovat za pomoc a dnes už téměř nevídanou ochotu, nemluvě o strašně příjemném jednání z Vaši strany, při mém shánění pružin do křesla. Oprava se povedla, křeslo jako nové.

Ještě jednou moc a moc děkuji.

Marta Světlíková (Opočno pod Orl. horami)

Moji rodiče měli tu výsadu vlastnit jedno z prvních křesel od firmy Jech. Vzhledem k tomu, že jsem v rodině nejstarší, užila jsem si ho nejdéle. S přibývajícím počtem sourozenců se však snižovaly moje šance si v křesle v klidu odpočinout třeba s knížkou v ruce. Díky těmto vzpomínkám a zkušenostem bylo jasné, jakou značku sedačky si do nového domu pořídíme. Jen doufám, že mi to moje oblíbené místo brzy nezabere jedna z mých dcer nebo kocour. Asi udělám zasedací pořádek...

  

Radek Fáborský

Dobrý den,

když jsem četl vasi odpověď tak mi upřímně zaskočilo a byl jsem velice překvapený. Nemyslel jsem si ze v Čechách existuje firma, která bere kvalitu svých výrobku takto vážně.
V tomto případě opravdu platí: Jech je Mercedes mezi sedačkami. Budeme čekat na další informace.

S pozdravem

 

Jaroslav

Dobrý den,

právě dnes dorazila sedací souprava betty. Moje očekávání bylo překonáno krásná práce provedení. Žena je švadlena tak hned projela šití čalounení a také chválila vaši práci. Takže zatím maximální spokojenost.

Jaroslav

Barbora Králíková (Olomouc)

"Nechápu jak jsme mohli bez sedačky od vás doteď žít. Děkujeme"

Pozn: sedací souprava Era XL v kůži s 1cm vysokými nohami 

Pavel Spěváček (Radnice)

Dobrý den,

ceníme si vaší kvality. Celkově jsme se sedačkou Tiffany velmi spokojení. Velké plus jsou snímatelné potahy, o kterých jsme se dozvěděli až po přečtení článku na vašem webu. S úložnými prostory není žádný problém, jsem rád, že je i v taburetu. Tvrdost a povrch sedačky je velmi pohodlný i na přespání na noc. Jen by mohla být sedačka větší, to jsme si ale po čase zvykli.

Neskutečně Vám děkujeme za vaši spolupráci. 

Pozn: sedací souprava byla dodána přes pořad Jak se staví sen 

  

Jana M.

Kvalitni práce. Máme sedačku již 4 roky a vypadá pořád jak nová.

Julie Syváková

Dobrý den, pane Jechu, 

Navštívili jsme už pár prodejen a až u vás jsme si konečně vybrali. Sestavili jsme si rozkládací rohovou sedačku v krásné béžové látce, akorát ji doma budeme mít až v březnu. Chtěli jsme sedačku od českého výrobce kvůli kvalitě i případným reklamacím. Jinak krásná prodejna a milá prodavačka a budeme jen doporučovat.

Jana Hejzlarová

Sedačku od firmy Jech máme již 8 let a je skvělá. Naše velká rodina sedačku využívá neustále a odehrává se na ní téměř celý náš rodinný život. Přes sezení, polehávání po pravidelné rozkládání sedačky pro uložení hostů ke spánku. I když máme sedačku 8 let, sedáky jsou stále jako nové, pohodlné, není v nich vysezen žádný důlek. Jelikož naše rodina čítá i starší členy, je pro ně sedačka ideální, skvěle se z ní vstává. Vřele doporučuji jakoukoliv sedačku od této firmy. :-)

Šebestiánovi

Dobrý den pane Jechu,

po 15. letech používání(denodenní rozkládání) sedačky Betty a velké spokojenosti s ní jsme se rozhodli pro novou sedačku od Vás. Nyní je to Linda a 2 křesla Pluto.

Chceme Vám touto cestou poděkovat za vyřízenou zakázku. Od samého začátkukdy jsme byli vybírat na Černém Mostě u pí. Květuše až po dovoz a vynášku dne 12.2. 2016 jsme byli velmi spokojeni s přístupem a ochotou Vašich zaměstnanců a spolupracovníků.

Velké díky a přání úspěchů Vaší firmě přejí Šebestiánovi

Marcela Kellnerová

Dobrý den,

sedačka přijela, kolegové byli velmi příjemní a rychlí. A sedačka je krásná. Kolegové z Černého mostu, mě požádali o fotku sedačky (že výrazné barvy se často nedělají), jak stihnu, vyfotím a pošlu. Ještě jednou děkuji za vstřícnost s dopravou, krásnou sedačku a přeji krásný den.

Jitka Jarošová

Dobrý den, paní Tomková,  

ráda bych Vám poděkovala za velice milý, vstřícný a profesionální přístup! Pohovku již máme smontovanou, usazenou zpět v obýváku a jsme moc spokojeni :-).  

Díky i ostatním Vašim kolegům, kteří se na zakázce podíleli!  

S přáním krásného dne.

Petr Svoboda

Dobrý den pane Jechu,

na faktuře je sice Váš e-mail uveden pro případy, kdy něco neproběhlo dle představ zákazníka, nicméně si myslím, že Vaši zaměstnanci si zaslouží i pochvalu. Byl jsem velmi spokojen s přístupem zaměstnanců prodejny v Praze na Vinohradech, kteří trpělivě vysvětlovali, radili, pomáhali. I včas informovali o tom, že z důvodu vytížení ve výrobě dojde ke zpoždění dodání.

V případě dotazu na termín dodání, když se blížil, jsem dostal promptní reakci od pana Vaverky, včetně rychlé domluvy na termínu dodání a způsobu úhrady doplatku.

Také nesmím zapomenout zmínit pány, kteří sedačku a křesla dováželi. Byli velmi milí a příjemní, což mají můj obdiv vzhledem k tomu, když mi říkali, že vyjížděli z továrny ve 3 hodiny ráno.

Každopádně mám velkou radost z dodaného nábytku - když člověk vidí jen vzorek látky a vzorek moření, přeci jen je malé překvapení, jak bude vypadat celek. A rozhodně velký obdiv mají Vaši konstruktéři (sedačka Betty Plus s bočnicemi Ester a křesla Time), protože sezení je skutečně luxusní - dokonce i moje matka, která má problémy s páteří a jen tak na nějaké křeslo či sedačku si nemůže sednout, se v těchto nových cíti velmi dobře a pohodlně, aniž by měla problémy vstát či následně bolesti zad.

Přeji Vám nadále hodně úspěchů ve Vašem podnikání.

Krásný a pohodový den

Dáša a Roman Koneční (Rohatec)

Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou poděkovat Vám i všem, kteří se podíleli na výrobě i doručení námi objednané sedací sestavy. Poděkování patří i paní Tomkové. Sedací souprava se stolem se nám velmi líbí, je to opravdu krásná a dobře odvedená práce.   

Přejeme Vám i Váší firmě hodně zdaru a spoustu spokojených zákazníků.

St. a Jan Krejčovi

Dobrý den paní Smejkalová,

rozbalili jsme a umístili sedací soupravu a hned sedám k PC, abych Vám a Vaší firmě poděkovala. Opravdu se nám teď lépe sedí a přes Vaši informaci, že křesel se úprava netýká, i křesla jste snížili. Opravdu moc Vám děkujeme, s tak vstřícným jednání se člověk často nesetká. Nejen, že dodáváte kvalitní výrobky, ale záleží Vám i na spokojeném zákazníkovi. Budeme Vaši firmu doporučovat. Přejeme, aby se Vám osobně i firmě dařilo.

Srdečně Vás zdraví St. a Jan Krejčovi

Eva Čechová (Havlíčkův Brod)

Dobrý den,

před 14 lety jsem si u Vás objednala sedačku - dvoukřeslo BETTY. Jsem s ní spokojená, rozkládám ji každý den a je pořád jak nová. Nyní jsem si objednala do obývacího pokoje sedačku LINDA, přes prodejnu Havl. Brodě a ve čtvrtek byla doručena. Opět nezklamala a věřím, že mě ta stará i ta nová budou dobře sloužit. Kdo chce kvalitu, zároveň pohodlí a komfort ať neváhá.

Vřele doporučuji!

 

Tereza

Dobrý den!

Posílám Vám slíbené fotky našeho obývacího pokoje, který i díky vaší sedačce o mnoho zkrásněl.

Děkuju Vám ještě jednou za to, že jsme spolu tak vkusně a s citem vybraly ten zelený potah !!! Vzpomínáme na Vás :)

Přeju Vám pěkný den i celý týden !!!! Tereza

 

Šárka Málková (Kutná Hora)

Sedačku máme už rok a půl a je skvělá, je moc pohodlná a pevná takže se člověk nezaboří :) často jí využívám i pro přespání návštěvy zatím jsem neměla lepší sedačku a můžu jenom doporučit :)

 

Paní Z. Jablunková

Dobrý den,

dovolte mi poděkovat Vám za velmi brzy splněnou objednávku. Mám velkou radost, že budeme mít na vánoce "ze starého dvojkřesla nové". Okamžitě po dodání jsme se pustili do práce a výsledný efekt splnil moje očekávání. Ještě jednou Vám děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků. Přeji Vám příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce štěstí, zdraví a spokojenost.

Pan Pecháček (Bruntál)

Dobrý den,

objednávku jsem učinil přes obchod v Ostravě. Děkuji za Vaše služby, už základní komunikace s Vámi byla na jedničku s hvězdičkou (to není vůbec samozřejmé) a personál v Ostravě, se mi trpělivě věnoval o zodpověděl moje dotazy, zejména pak finálně paní Hulínová. Pevně věřím, že sedačka bude jen třešničkou na dortě.

Desenský Václav a Kamila Holanová

Děkujeme firmě Jech za velkou ochotu, rychlé a nezištné jednání při úpravě sedací soupravy, kterou jsme u firmy koupili. Všem potencionálním zákazníkům firmu Jech vřele doporučujeme pro jejich kvalitní výrobky a vstřícnost, se kterou se v dnešní době již málo setkáme.

Paní Kašparová

Dobrý den,

ze sedačky jsme unešeni. Nádherná dokonalá práce. Budu všem doporučovat.

S pozdravem 

Helena B. (Plzeňsko)

Dobrý den,

chtěla jsem napsat svoje zkušnosti s Vaším nábytkem. V r. 1996 si moje rodiče koupili od Vás 3 křesla PLUTO. V r. 1998 u vás jste měli povodně jsme si zakoupili 2 křesla Atlas a dvojsedačku BETTY. Naše zkušenosti jsou prověřené lety, sedačka je funkční, křesla pohodlná. Vše funguje nic není rozbité ani potahovací látka. Zkrátka doporučujeme si zakoupit Váš nabytek. Je sice cenově dražší dá se to srovnat s tehdejšími cenami a výplatami ale vyplatí se. Pokud bychom někdy do budoucna tak jedině od VÁS. Po r. 2000 si též křesla Pluto koupila tchýně s tchánem.

Marta Nezdařilová

Dobrý den,

ráda bych Vám touto cestou pochválila Vaši sedací soupravu. Máme rohovou a máme ji již několik let. Polštáře peru průběžně podle potřeby, ale letos jsem se odhodlala sedací soupravu i křeslo "svléknout téměř do naha" a proto vlastně píšu. Musím Váš výrobek moc a moc pochválit, někdo při práci opravdu přemýšlel a vymyslel vše do posledního detailu, uchycení pomocí suchého zipu a možnost vyprání téměř všech částí je prostě úžasné :-) Sedačka je nyní téměř jako nová, nikdo by jí její věk nehádal a já doufám, že nám bude k naší spokojennosti sloužit ještě mnoho dalších let.

Vám přeji krásné léto a mnoho úspěchů ve Vaší další práci.

Pavel a Veronika Semerakovi (Dvůr Králové)

Dobrý den,

rád bych Vám poděkoval za kvalitní práci, kterou jste odvedli při plnění mé objednávky sedací soupravy Tiffany, kterou jsem zakoupil prostřednictvím VF Trading s.r.o. - TAP nábytek Hradec Kralové. Kvalitní práce a kvalitní používané materiály jsou opravdu vizitkou Vaši společnosti.

J. Drnec (Trutnov)

Vážení,

dovolte nám, abychom Vám upřímně poděkovali za velmi rychlé a perfektní vyřízení naší reklamace ohledně poškození kovového roštu na křesle u sedací soupravy typu Betty. Dnešního dne se k nám dostavila představitelka pro jakost Vaší firmy, která okamžitě na místě provedla výměnu kovového roštu nejen poškozeného křesla, ale i křesla druhého. Její přístup byl velmi profesionální a provedla kvalitní opravu. Jsme Vašimi dlouholetými zákazníky a jsme s Vašimi výrobky velmi spokojeni. Vaše reakce a vyřízení reklamace nás velmi mile překvapila.

Děkujeme a přejeme hodně úspěchů celé vaší firmě.

 

Marie a Bohumil Bartoníčkovi

Dobrý den pane Jechu,

chtěli bychom Vám vyjádřit spokojenost s přístupem Vašich pracovníků při vyřizování naší objednávky na nákup sedací soupravy Betty. Profesionalita, osobní přístup a ochota, s kterou se nám věnoval váš kolega, byla skutečně příkladná. Stejně tak se chovali i pracovníci rozvozu. Bylo to pro nás velice milé zjištění, že v současné době existuje firma, která nejenže vyrábí produkty v dobré kvalitě, ale i její zaměstnanci nedělají firmě žádnou ostudu. Chtěli bychom Vám popřát hodně pracovních a osobních úspěchů a Vašim zaměstnancům skutečně moc děkujeme.

Srdečně zdraví Marie a Bohumil Bartoníčkovi

Petr Hájek

Zdravím Vás pane,

moje babička mi vždycky říkávala: "Petříku, pochval se sám - nikdo jiný to za tebe neudělá!" Ve Vašem případě to není potřeba. Dovolte mi, abych celou moji zakázku (objednávkou počínaje, přes výrobu, zabalení a dodání v naprosto neuvěřitelně krátkém termínu) charakterizoval prostou větou: Kvalita bez kompromisu. Mějte se krásně a ať se Vám (firmě JECH) daří.

V dokonalé úctě Petr Hájek

Jaroslava Němcová

Dobrý den,

tak vše dopadlo výborně, pohovku paní přivezla. Je moc moc hezká. Mám velikou radost!!! A ten Váš přístup, to se tedy dnes už opravdu "moc nenosí"! Vycházet a navíc ochotně zákazníkům tak vstříc!!! Budu podávat na Vás jenom ty nejlepší reference kudy budu chodit. Proto velice děkuji a přeji vše dobré.

Jaroslava Kosková (Praha)

Vážená paní,

letos v létě jsme si u vaší firmy zakoupili sedací soupravu ESTER a příslušenství. Jsme důchodového věku a hledali jsme sedačku, ze které pohodlně vstaneme, kterou bez námahy rozložíme pro návštěvy a která bude přiměřeně vyztužená. Po delším hledání jsme skončili ve vaší prodejně na Vinohradské ulici v Praze 2. Slečna nám ochotně předvedla sortiment a mohli jsme si sedačky vyzkoušet. Při druhé návštěvě jsme si vybrali sedačku ESTER a příslušenství. Byli jsme i mile překvapeni při dovozu, pánové sedačku sestavili a umístili dle našeho přání.

Úvodem jsem chtěla napsat, že jsme velmi spokojeni s vaším výrobkem a proto se k vám vracíme.