POSTAV SI SEN! - 1. DÍL

Je tu další řada oblíbeného pořadu Jak se staví sen, avšak v novém konceptu a pod novým názvem Postav si sen!

Jsme velmi rádi, že jsme mohli být součástí tohoto nového konceptu, kde dají ruku k dílu i samotní účastníci proměn. V těchto nových dílech bude věnováno více času samotné rekonstrukci bydlení, což jistě každý ocení.

V prvním díle pořadu Postav si sen! proběhla rekonstrukce starého bytu paní Ivany, která má za sebou dvě manželství. Přestěhovala se do domu svých rodičů. Pokoje, ve kterých kdysi žila její babička, byly chladné a nevyhovující k nějakému dlouhodobému bydlení. Do pořadu paní Ivanu přihlásila její nejstarší dcera, která chtěla společně s ostatními členy rodiny, aby se maminka po letech cítila opět dobře.

Paní Ivana má ráda styl Provence a nábytek v bílé barvě. Toto chtěli designéři zakomponovat do proměny a hlavně pokoje opticky prosvětlit. Spolu s rodinou a přáteli paní Ivany se pustili do práce a výsledek stojí za to.

Designéři si do obývací části pokoje vybrali rozkládací sedací soupravu LEVI v látce minerva-324.

Cena za sedačku, křeslo a podnožku je 59 230 Kč.

Sedací souprava zaujme vysokými moderními nožičkami (17 cm), kvalitním rozkladem, možností prohloubení sedu o 8 cm (jen u rozkládacích dílů) a snímatelnými potahy. Videoprezentace sedačky ZDE.

Prohlédněte si naše další sedací soupravy poctivé české výroby ↓↓↓

Sestavte si vaši vysněnou sedací soupravu v našem online 3D konfigurátoru - upusťte uzdu fantazii  ↓↓

 

Přidejte se k nám: