POMÁHÁME STAVĚT SEN! - DÍL 3

V dalším díle pořadu Jak se staví sen se představily rovnou dvě sedací soupravy firmy JECH.

V této proměně čekal designéry velký kus práce. Pustili se do přestavby skoro celého bytu, který upravili na bezbariérový. Byli jsme rádi, že jsme mohli do proměny dodat dvě sedací soupravy (GAME NEW, MIA), u kterých věříme, že budou svým majitelkám dělat radost svou funkčností a pohodlným posezením.

Variabilní sedací souprava GAME NEW

Pro tuto proměnu jsme speciálně dodali sedací soupravu bez nožiček. Úpravu jsme provedli kvůli lepší dostupnosti pro mladou slečnu Andreu, která má poruchu hybnosti a je celý život na vozíku.

Velikou výhodou sedací soupravy GAME NEW je, že všechny díly, sedáky, opěráky i područky můžete neomezeně kombinovat, posouvat a napojovat, takže, když už vás omrzí jedna kombinace, můžete si uzpůsobit sedací soupravu dle vaší fantazie zase jinak viz video níže.

Užijete si zábavu s přáteli i rodinou, ale také okamžiky klidu a relaxace. 

Podmanivá elegance, to je sedací souprava MIA

Nadchne svými originálními čistými liniemi, které zapadnou do každého interiéru. Hlavní předností jsou výškově stavitelné podhlavníky a snadné rozkládání.

Sedací souprava MIA je na pohled jednoduchá a originální, uvnitř navržená pro dokonalý odpočinek.

Sedací soupravu GAME NEW i MIA si můžete prohlédnout ve videoprezentaci níže. ↓

3. díl pořadu Jak se staví sen ke zhlédnutí ZDE ↓

Celková proměna se velmi vydařila, těšíme se na další díl, který můžete sledovat zase příští pondělí ve 21:30 na TV Prima.

Přidejte se k nám: