"Výsledkem jsou výjimečné sedací soupravy s dlouhodobou životností"

VAŠI SEDACÍ SOUPRAVU VYROBÍ MISTŘI SVÉHO OBORU S TRPĚLIVOSTÍ, PRECIZNOSTÍ A LÁSKOU KE SVÉMU ŘEMESLU. ROZUMÍ I VAŠIM POŽADAVKŮM A VĚDÍ, NA ČEM ZÁLEŽÍ.
VŽDYŤ I ONI MAJÍ SVŮJ DOMOV.

Záleží nám na bezchybném zpracování každého výrobku, které možná ani nepostřehnete, protože Vaše sedací souprava bude v souladu s Vámi a Vašimi nároky.

 

 

Rodinná tradice firmy JECH CZ s.r.o.

 

Touha po dokonalosti nás každý den motivuje k lepší práci. Dovedla nás až na přední příčky výrobců nábytku. Od počátku však jako značka stojíme na třech hlavních pilířích:

Na kvalitě, kterou jsme se rozhodli upřednostnit před jakýmikoliv kompromisy. Na poctivé práci, která je alfa a omega celého výrobního procesu. Na rodině, díky které celá značka mohla vzniknout, a dodnes zůstat v našich rukách.

Nadstandardní záruka, tradice a moderní technologie | JECH

Spojení moderní technologie a smyslu pro detail

 

Celý náš život je tvořen z milionu drobných maličkostí. V naší firmě se snažíme vdechnout kousek života každé sedací soupravě, židli, křeslu nebo stolku, který zrovna vyrábíme.

Detaily jsou v tomto procesu klíčové, protože odlišují průměrnost od jedinečnosti. V JECH CZ s.r.o. využíváme pro práci s detaily moderní technologie, které nám pomáhají vytvářet originální a jedinečné výrobky.

Nadstandardní záruka, tradice a moderní technologie | JECH

Nadstandardní pětiletá záruka na sedací soupravy

 

Každému vyrobenému nábytku 100% věříme. Díky prvotřídně odvedené práci si můžeme dovolit mít jednu z nevyšších záručních dob v České republice. Po uplynutí záruky navíc můžete kdykoliv využít náš návazný servis, který se postará o to, aby Vaše sedací souprava zůstala stále jako nová.

Nadstandardní záruka, tradice a moderní technologie | JECH

Maximální komfort s unikátní polyuretanovou pěnou

 

Spolupracujeme s osvědčenými českými výrobci polyuretanových pěn, od kterých odebíráme pěny prvotřídní kvality.

Polyuretanová pěna firmy JECH je jednou ze základních ingrediencí pětileté záruky. S její hustotou, která je jednou tak vyšší než u běžných pěn, předejdete nechtěným proleženinám na sedácích sedacích souprav a křesel.

Důkaz kvality nábytku si ale můžete jednoduše ověřit na vlastní pěst. Stačí, když si vyberete dvě podobně velké sedačky a každou zvlášť nadzvednete. S nejvyšší pravděpodobní bude kvalitnější ta těžší.

Nadstandardní záruka, tradice a moderní technologie | JECH

Luxusní pravá kůže, kterou najdete jen u značky JECH

 

Abychom dodrželi vysokou kvalitu celého sortimentu nábytku JECH, rozhodli jsme se pracovat pouze s kvalitními lícovými kůžemi. Jako jediní v České republice navíc pracujeme s kůží TOP ve variantě Scout a Neck-leader.

V čem se kůže Top liší od ostatních? V první řadě dominuje její neuvěřitelná tloušťka, která je od průměrné kůže 3x silnější. K její výrobě se hodí pouze 3% dobytka. Při pohledu zblízka si všimnete všech vyrýsovaných detailů, které vytvářejí přirozenou strukturu a originální vzhled celého výrobku.

Tip: Pokud přemýšlíte nad koupí koženého nábytku, ptejte se vždy na to, jestli se jedná o lícovou kůži. Nelícová snadno podlehne vnějším vlivům, nevydrží tak dlouho a často se vypíná, ale svou kvalitou je stále lepší než moderní EKOkůže. Ta má sice originální název, ale nejedná se o nic víc než obyčejnou koženku.

Nadstandardní záruka, tradice a moderní technologie | JECH

Rodinné zážitky bez zbytečných kompromisů

 

Vychutnejte si každičký moment se svou rodinou a domácími mazlíčky na plno. S vodou omyvatelnými potahy si už nebudete muset volit barvu pohovky tak, aby na ni nešly vidět skvrny. Díky speciální úpravě dokážete každou nechtěnou špínu vyčistit během krátké chvilky a užívat si času se svými blízkými.

Nadstandardní záruka, tradice a moderní technologie | JECH

Marie a Bohumil Bartoníčkovi

Dobrý den pane Jechu,

chtěli bychom Vám vyjádřit spokojenost s přístupem Vašich pracovníků při vyřizování naší objednávky na nákup sedací soupravy Betty. Profesionalita, osobní přístup a ochota, s kterou se nám věnoval váš kolega, byla skutečně příkladná. Stejně tak se chovali i pracovníci rozvozu. Bylo to pro nás velice milé zjištění, že v současné době existuje firma, která nejenže vyrábí produkty v dobré kvalitě, ale i její zaměstnanci nedělají firmě žádnou ostudu. Chtěli bychom Vám popřát hodně pracovních a osobních úspěchů a Vašim zaměstnancům skutečně moc děkujeme.

Srdečně zdraví Marie a Bohumil Bartoníčkovi

Přečíst více dopisů