Staňte se naším partnerem

Na horách, ve firmě i v životě potřebujete spolehlivého partnera.
V podnikání můžeme být tím Vaším my.

Stejně jako hory i podnikání je o dobývání vrcholů. Nezůstat na místě je výzva, proto jdeme stále dál a klademe si vyšší cíle. Nespokojíme se s průměrem, stále vytváříme moderní design, hledáme cesty, jak vycházet vstříc a pečovat o spokojenost zákazníků i našich partnerů.

 

Pokud vlastníte prodejnu nabízející naše produkty a přejete si být uvedení na mapě mezi ostatními prodejci, zaregistrujte se prosím jako 'prodejce', v opačném případě se zaregistrujte jako 'partner'.

Zaregistrovat se jako:

partner prodejce

[zavřít]
[zavřít]

Neprodávejte jen nábytek, ale domov

Kvalitní nábytek od českého výrobce. Na míru, podle přání, poctivě a s péčí.

V rodinné firmě Jech budujeme tradici kvalitního českého nábytku, řemeslného zpracování a zákaznického servisu téměř 25 let. Za tu dobu už víme, že pokud chceme dělat věci dobře, musíme je dělat z poctivých materiálů a s lidmi, kteří jsou mistry ve svém oboru.

Kvalitní český nábytek pro Vás vyrábíme svědomitě od prvotní inspirace a návrhu až po konečné zpracování. Použité materiály včetně kůže sami testujeme a do kolekcí zařazujeme jen ty nejlepší.

 

Informace pro partnery | JECH

Pro prodejce

Výhodné obchodní podmínky a strategická podpora prodeje.

Prodáváte nábytek a kladete důraz především na kvalitu? Budujete si dobré jméno v péči o zákazníka? Chcete nabízet něco výjimečného? Ukažte svým zákazníkům, že prodáváte tradiční českou kvalitu a precizní řemeslnou práci – prodávejte nábytek Jech. Co všechno Vám můžeme nabídnout?

Tradici.

Za dobu své působnosti na trhu jsme si vybudovali pověst kvalitní české nábytkářské firmy, které zákazníci důvěřují.

Podporu prodeje.

  • Na webových stránkách. Většina zákazníků chodí do prodejen na základě průzkumu na internetu. Když najdou u nás, přijdou za Vámi.
  • V online Zapojíme Vás do naší online komunikace.
Informace pro partnery | JECH

Pro architekty

Inspirace, kvalita, tradice. A zajímavé podmínky.

Architektura a design jsou umění. Víme, že pro svou kreativitu potřebujete spolehlivého partnera, variabilitu produktů, výjimečnost a tradici, na které můžete vystavět atmosféru svého díla. Co všechno Vám můžeme nabídnout?

 

  • Spolehlivost. Víme, že spolupráce s námi je součást Vaší pověsti. Vše dodáváme včas, s řádným servisem a v maximální kvalitě.
  • Příběh a tradici značky. Náš příběh může být také Vaší součástí, píšeme ho již téměř 25 let.
  • Oceněný design. Za design našeho nábytku jsme dostali již řadu ocenění.
  • Maximální spolupráci. V naší podnikové prodejně máte možnost mít svůj showroom a naše digitální knihovna 3D modelů pro zpracování fotorealistických návrhů interiéru je Vám v rámci spolupráce plně k dispozici.
Informace pro partnery | JECH