Potahy jsme pro Vás rozdělili do více cenových skupin. Rozdíl není ani tak v kvalitě a odolnosti (sami potahy testujeme a zařazuje jen ty nejlepší), ale hlavně v designu a užitných vlastnostech, jako je například látka čistitelná pouze vodou.

Tyto vodou čistitelné potahy jsme označili modrou kapkou.

AMANE  

Moderní a kvalitní potahová látka s technologií Aquaclean, díky které se velice snadno udržuje a čistí jen obyčejnou vodou. Velice snadno lze odtranit skvrny od propisky, fixy, kakaa, čokolády, kečupu, atd. pouhým setřením hadříkem či papírovými ubrousky a vody.

 

 

Důležité upozornění: 
Přirozenou vlastností této látky mohou být drobné odchylky v barevných odstínech a stínování, na které má vliv například osvětlení v místnosti. Jedná se o plně přirozenou (často žádanou) vlastnost všech žinylkových a vlasových látek.

 

NÁVOD K ČIŠTĚNÍ SKVRN - POUZE VE TŘECH KROCÍCH

OŠETŘOVÁNÍ A UŽÍVÁNÍ TKANINY

  • Prát velmi šetrně (max. 30°C)
  • po vyprání je doporučeno jemně vykartáčovat - měkkým kartáčem pro oživení vlasu
  • nežehlit
  • nenechávejte na tkaninu působit drsnými předměty, či drápky domácích zvířat 
  • na tkaninu nepůsobí příznivě vysoká prašnost, prach je třeba odstraňovat pravidelným jemným vysáváním hubicí bez kartáče, nesmí se používat silné vysavače na vysávání a čištění koberců
  • přímé sluneční světlo škodí jak textiním vláknům, tak i barvám, proto se doporučuje používání závěsů, žaluzií apod., aby se zabránilo vystavení nábytku přímému slunečnímu světlu. I když dnešní potahové látky mají vysokou odolnost vůči světlu, neexistuje žádná látka, která by snesla přímé sluneční světlo, aniž by nevybledla.   

 

Technické parametry látky

Materiálové složení: 100% polyester
Váha: 434 g/m2
Odolnost vůči oděru: 50 000 Martindale
Stálost na světle: 4
Pilling: 5
Šíře: 140 cm
Záruka: 5 let