Potahy jsme pro Vás rozdělili do více cenových skupin. Rozdíl není ani tak v kvalitě a odolnosti (sami potahy testujeme a zařazuje jen ty nejlepší), ale hlavně v designu a užitných vlastnostech, jako je například látka čistitelná pouze vodou.

Tyto vodou čistitelné potahy jsme označili modrou kapkou.

ASTORIA

Hrubší povrch, měkká na dotek. Široká paleta přírodních i sytých odstínů.

Díky pokročilé úpravě EASY CLEAN je možné snadno odstranit většinu skvrn.

 

 

Hlavní přednosti:

Stuktura látky umožňuje snadné čištění skvrn, jako je čaj a káva, vodou nebo vodou a mýdlem. 

Vysoká odolnost proti oděru 100 000 cyklů MARTINDALE.

Látka byla testována nezávislým výskumným ústavem Sdružení OEKO-TEX v Lodži. 

Postup čištění - technologie Magic Home: 

1. Odstraňte vylitou tekutinu savou utěrkou. 

2. Nalijte na skvrnu trochu vody. 

3. Měkkým vlhkým hadříkem krouživými pohyby skvrnu setřete. Pokud skvrna nezmizí postup opakujte, případně použijte trochu mýdla. 

4. Nechte uschnout. 

 

Látky z kolekce Magic Home potvrzují technologický vývoj výroby potahových látek. Díky aplikované Easy -Clean povrchové úpravě jsou tyto látky snadno čistitelné pouze vodou. To je důvod, proč skvrna již není zdrojem stresu a sedací souprava vydrží jako nová mnohem déle. Tyto skvrny zmizí beze stopy... Jak je to možné?

Tkaniny z kolekce Magic Home jsou odolné vůči skvrnám. "S Magic Home můžete bez obav pít víno s přáteli, relaxovat s šálkem u kávy, hrát si s dětmi - můžete zapomenout na starosti a vychutnat si ten okamžik. A pokud se skvrna přecejen se stane – můžete ji snadno odstranit trochou vody a hadříkem nebo dokonce školní gumou. Skvrna jako kouzlem zmizí. Jako by se nic nestalo...

Důležité upozornění: 
Přirozenou vlastností této látky mohou být drobné odchylky v barevných odstínech a stínování, na které má vliv například osvětlení v místnosti. Jedná se o plně přirozenou (často žádanou) vlastnost všech žinylkových a vlasových látek.

Technické parametry látky

Materiálové složení: 100% polyester
Váha: 403 g/m2
Odolnost vůči oděru: 100 000 MARTINDALE
Úprava: Vodou čistitelná látka
Stálost na světle: 5
Šíře: 140 cm
Záruka: 5 let