Křesla

Rozkládací křeslo SALZA na každodenní spaní

SALZA

  • Informace
  • Video
  • Potahy
  • Kde koupit
rozkládací rozkládací
45 přírodních kůží 45 přírodních kůží
400+ druhů látek 400+ druhů látek
12 odstínů dřeva 12 odstínů dřeva

ROZKLÁDACÍ KŘESLO, KTERÉ POSKYTUJE ODPOČINEK A RELAXACI - 2 v jednom

Křeslo SALZA je vynikajícím druhem nábytku, který kombinuje vlastnosti odpočinkového komfortního křesla a pohodlné postele. Poskytuje variabilitu a pohodlí. Navíc šetří místo a lze jej jednoduše přizpůsobit momentální situaci.

Rozkládací křeslo SALZA je skvělým nábytkem pro nemocnice, domovy pro seniory, domy s pečovatelskou službou, hospice či stacionáře. Pomáhá lidem sdílet vzájemnou blízkost a být se starším nebo nemocným člověkem i přes noc u jeho lůžka. S křeslem SALZA se můžete rovněž setkat ve formě přistýlky v hotelích a penzionech. Uplatní se i v pokojích pro hosty a dětských pokojích.

Robustní a elegantní zároveň:

Konstrukce korpusu nosných viditelných části je zhotovena z prvků masivního buku. Celkový design doplňuje elegantní područka zhotovená z dřevěného masivu.

Pohodlí:

Pro komfortní odpočinek jsou použity PUR pěny splňující normy nehořlavosti dle DIN EN 1021-1 a NVSS 302. Na sedáku, opěráku a podhlavníku je jako změkčující vrstva pod čalounění využito PES rouno.

Přizpůsobivost interiéru a potřebám:

Pro potah křesla je možné využít koženku, lehce omyvatelnou a čistitelnou, s různým druhem speciálních úprav a vlastností. Lze zvolit varianty s antibakteriálním povrchem, zvýšenou odolností proti UV záření, proti otěru či chemikáliím apod.

Můžeme nabídnout více než 350 druhů vysoce kvalitních čalounických látek dle potřeby zákazníka. Všechny látky jsou testovány a kontrolovány.

Dřevěné viditelné prvky lze opatřit širokou škálou moření.

Variabilita:

Křeslo umožňuje tři relaxační polohy – polohu vsedě, polohu relaxační s vytaženou podnožkou a polohu pro spaní. Podhlavník lze nastavit dle momentální potřeby a výšky uživatele.

Mobilita:

Kolečka na spodní části křesla jsou vpředu otočná o průměru 75mm s brzdou. Vzadu jsou pevná kola průměru 40mm.

Omyvatelnost:

Vnější dřevěné části jsou opatřeny kvalitním lakem a jsou stejně jako kovové části mechanismu lehce omyvatelné a čistitelné.

Bezpečnost:

Silný, robustní a stabilní rozkládací mechanismus zajišťuje pohodlný a bezpečný spánek. Tvoří jej kovová pozinkovaná konstrukce, která je chráněna kvalitní práškovou barvou.

Rukojeti z masivního dřeva pomáhají uživatelům při posazení i vstávání z jakékoli polohy a usnadňují manipulaci s křeslem.

Jednoduchá a intuitivní obsluha:

Křeslo lze rozložit jednoduchým vytažením nenáročným na sílu uživatele.

 

Technické parametry křesla Salza

Šířka: 860 mm
Hloubka: 959 mm
Výška: 776 mm
Ložná plocha: 720x1920 mm
Max nosnost: 150 Kg
Váha křesla: 75 Kg

Doplňky SALZA

Potahy

vyberte si z jedinečné kolekce látek, kůží a dřeva

Stránka potahy

vzorek k vidění zde

Podnikové
prodejny
Prodejce

TENTO VÝROBEK JE VYSTAVENÝ U TĚCHTO PRODEJCŮ

Vystavený sortiment: