Ohlédnutí za veletrhem FOR FURNITURE 2017

Uběhl nám další rok a čekal nás již 7. ročník mezinárodního veletrhu nábytku a bytového designu For Furniture 2017. 

Na výstavišti PVA v Praze 9 - Letňanech se letošního ročníku zúčastnilo téměř 600 vystavovatelů a inspiraci přišlo hledat přes 35 tisíc návštěvníků. Lidé se stále více zajímají o to, kde bydlí a jak bydlí.

Na ploše 200m2 jsme představili celou kolekci výrobků a novinek firmy JECH.

Mezi největší taháky patřila sedací souprava GAME NEW. Návštěvníci nejvíce obdivovali její variabilnost a hravost, kde všechny díly, sedáky, opěráky i područky jdou neomezeně kombinovat, posouvat a napojovat.

Již tradičně měla velký ohlas sedací souprava TIFFANY, která je jedinečná svou praktičností a elegancí. Konkrétních důvodů, proč je sedací souprava úspěšná je hned několik. Snímatelné potahy, díky kterým lze potah prát v pračce a jednoho dne případně i vyměnit za potah nový. Chytře kombinuje velké úložné prostory a rozkládání na spaní.

Hodně příznivců si našla také sedací souprava COUNTRY svým venkovským stylem. 

Každá sedací souprava, ale i křesla, židle, stolky a nábytek pro pečovatelství měli své příznivce. Celkově můžeme shrnout, že letošní 7. ročník byl tím nejúspěšnějším, což nás velmi potěšilo a správně nabudilo. Dodalo nám to energii a chuť do dalších výstav, ale hlavně do naší práce :-)

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Váš tým JECH.

Přidejte se k nám: