POSTAV SI SEN! - 4. DÍL

Proměna staré chatky na moderní bydlení. Rohová rozkládací sedací souprava THELMA.

Máme tu další díl pořadu Postav si sen! Tentokrát půjde o proměnu staré chatky, ve které žije maminka Radka samoživitelka se dvěma syny. Její manžel holdoval alkoholu a měl milenku. Jednoho dne paní Radku i se syny opustil a zbyly po něm pouze exekuce, kvůli kterým paní Radka přišla nejen o dům, ale i o chatu po rodičích. Před rokem si rodina našla jinou chatku, ve které nyní pobývá. 

Hlavním problémem chatky je chladno a vlhko. Topí se pouze v jedné hlavní obývací místnosti. Do kuchyně už chodí paní Radka v bundě a rukavicích a o verandě ani nemluvě. Pro designéry to byl pořádný oříšek, jak zútulnit starou dřevostavbu pro spokojené bydlení.

Další překážkou bylo, že paní Radka nemá nikoho, kdo by s rekonstrukcí pomohl. Nakonec pomocnou ruku podal místní sbor dobrovolných hasičů, kteří pod taktovkou ostřílených designérů, vytvořili ze staré chatky moderní domov. Je hezké vidět, že i v dnešní těžké době se najdou lidé, kteří bez okolků podají pomocnou ruku potřebným.

Obývací část ozdobila rohová rozkládací sedačka THELMA v látce duo-14, která v této sestavě disponuje jak rozkladem, tak i úložným prostorem.

Jedná se o velmi pohodlnou sedačku, kterou nabízíme ve variantách L a XL (liší se pouze šířkou sedáků). Dále si můžete zvolit dvě šířky područek a to buď 170 mm, která je o 3 cm vyšší než užší 100 mm varianta. Můžete vybírat z více jak 300 druhů potahových látek.

Cena této sestavy je  82 530 Kč.

Videoprezentace sedací soupravy THELMA ▼▼▼

Prohlédněte si naše další sedací soupravy poctivé české výroby ↓↓↓

Sestavte si vaši vysněnou sedací soupravu v našem online 3D konfigurátoru - upusťte uzdu fantazii  ↓↓

Přidejte se k nám: