POSTAV SI SEN! - 2. DÍL

Rekonstrukce bytové jednotky starého domu po rodičích. Obývák na malém prostoru a variabilní sedačka GAME.

Máme tu 2. díl pořadu Postav si sen!, ve kterém se designéři snažili předělat bytovou jednotku starého domu po rodičích paní Barboře, která tam žije sama se svou třináctiletou dcerou Adélkou. Paní Barboru připravil osud o oba rodiče a je rozvedená. Život jí tak připravil mnoho útrap, ale i tak se snaží být optimistická a psychickou sílu ji dodává její dcera, rodina a velký koníček rybaření. Bydlení se snažila rekonstruovat pomocí vlastních sil, ale šlo to těžce.

Životní situace paní Barbory a Adélky nebyla lhostejná jejím příbuzným a přátelům. Do pořadu je přihlásila sestřenice Pavla a pomoc s rekontrukcí neodmítl nikdo s dotázaných. Duo designérů Kamila Douděrová a František Kobližka se pustili do práce a u přání paní Barbory v podobě nové kuchyně to neskončilo. Vytvořili pro dámy i nový obývací koutek s jejich úplně první sedací soupravou.

Designéři si do obývacího koutku vybrali luxusní variabilní sedací soupravu GAME v látce otaru-300.

Cena sedačky je 55 920 Kč.

Sedačku si můžete poskládat z několika dílů, a to z jedno nebo dvousedáků různých velikostí, opěrných rámů a polštářů různých provedení. Všechny díly můžete mezi sebou libovolně kombinovat a napojovat, to je její hlavní výhoda spolu s perfektní ležerností. GAME je prostě sedačka, která vás svou hravostí nikdy neomrzí. Nejlépe vše znázorní naše videoprezentace 

Proměna se designérům a všem, co podali pomocnou ruku, velmi povedla. Věříme, že sedací souprava GAME obstála, jakožto první sedačka holek, na výbornou.

Prohlédněte si naše další sedací soupravy poctivé české výroby ↓↓↓

Sestavte si vaši vysněnou sedací soupravu v našem online 3D konfigurátoru - upusťte uzdu fantazii  ↓↓

Přidejte se k nám: