Nová kolekce pro pečovatelství vzbudila velký zájem na REHACARE 2015 v Düsseldorfu

Cílem této účasti bylo navázat nové kontakty v oblasti pečovatelství a přilákat nové zahraniční partnery, což se firmě s také povedlo.

Český výrobce sedacích souprav JECH se ve dnech 14. až 17. října zúčastnil veletrhu REHACARE 2015 v německém Düsseldorfu. Prezentoval zde svou nejnovější kolekci pečovatelského nábytku, která se zaměřuje na seniory a osoby se sníženou pohyblivostí. Cílem této účasti bylo navázat nové kontakty v oblasti pečovatelství a přilákat nové zahraniční partnery, což se firmě s také povedlo.

Veletrh REHACARE je nejvýznamnejším veletrhem v oblasti rehabilitace a pečovatelství. Každoročne ho navštevují desítky tisíc návštěvníků především z radů odborné veřejnosti a stovek firem z nejméně 30 zemí. Najdete tu komplexní přehlídku všech pomůcek, které můžou potřebovať nejen zdravotně handicapovaní, ale taky zdraví lidé. Produkty jsou členené do 11 kategórií, od potřeb každodenního života přes bezbariérové bydlení, oblečení, sportovní pomůcky, pomůcky pro děti až po komunikační techniku.

Výrobky společnosti JECH CZ jsou specifické tím, že v sobě spojují vysokou praktičnost i pohodlnost a krásný moderní design. Produkty z řad GAVOTA, EVENES, SALZA a ALTA výrazně usnadňují život v domácnostech, nemocnicích a pečovatelských domech, ale zároveň vytvářejí příjemnější a hezčí interiéry a dají se dostat i ve výrazných živých barvách. Křesla jsou vybaveny nejrůznějšími patentovanými technologiemi, mohou mít zvedací mechanismus, protihořlavé a hygienické povrchy, bezpečnostní pojistky a mnoho různých vylepšení pro pohodlí sedícího a také pro pečující osoby.

Přidejte se k nám: