Konference Sociální služby v ČR a v Evropě pod záštitou Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR

Ve dnech 24. – 25. května 2016 se společnost JECH zúčastní Konference Sociální služby v CR a v Evropě za účasti odborníků z Itálie, Rakouska, Finska, Slovinska, Slovenska, nejen jako sponzor premium plus, ale i jako obchodní partner.

Během dvou konferenčních dní vystoupí  odborníci, kteří jsou zároveň tvůrci jednotlivých opatření a  působí v každodenní praxi sociálních služeb a vnímají vývoj ve sféře poskytování sociálních služeb v evropském kontextu.


Novinka křeslo Gavota v elektrickém provedení

V rámci akce Společnost JECH představí svoji Novinku pro rok 2016 křeslo GAVOTA v elektrickém provedení, jehož přednostmi jsou současné polohování opěrky zad a nohou, bezdrátové provedení elektricky polohovatelného křesla, vysokokapacitní baterie s výkonem až  do 150 cyklů, nebo potahový materiál,  který zajištuje nejvyšší požadavky na údržbu a použití v náročném prostředí,  včetně praní až do +60 stupňů celsia.

Dále bude možné k vidění zvedací křeslo EVENES pro snadnější vstávání z polohy sedu, řada sedacího nábytku ALTA s vysokými zády a nabídka křesel řady GAVOTA, doplněna celou škálou příslušenstvím s mnoha technickými detaily, které zpříjemnují a zjednodušují život.

Přidejte se k nám: