POMÁHÁME STAVĚT SEN! - DÍL 4

Designéři pořadu „Jak se staví sen“ vybrali pro další proměnu luxusní sedací soupravu ERA poctivé české výroby firmy JECH.

Na designéry čekala další porce práce, tentokrát zrekonstruovali bytovou jednotku pro paní se zdravotním handicapem. Majitelka preferovala světlejší barvy a moderní vzezření bytu. Designéři si pro tuto proměnu vybrali sedací soupravu ERA (potahová látka LOTOS 01), která vyniká kvalitním zpracováním a nadčasovým designem.

Sedací souprava ERA

Žádná z námi vyráběných sedacích souprav neprocházela v průběhu let tolika zásadními konstrukčními úpravami jako právě Era. Díky tomu se dnes můžete posadit do sedačky, ve které se výjimečným způsobem odráží čalounické řemeslo.

Výplň sedáků z nejkvalitnějších dostupných materiálů tvoří kombinace pružinových vložek, studených pěn a čalounického rouna. Rozklad ani snímatelné potahy zde nenajdete, namísto toho je vše pevně spojené s korpusem a sedací souprava si po mnoho let zachová vzhled, který ji dal zkušený čalouník. 

Sedací souprava ERA, kterou firma JECH do pořadu dodala, je vyrobená ze smrkového a bukového masivu, dá se pořídit v mnoha různých rozměrech, na výběr je více než 400 druhů látek, 45 druhů kůže a 12 odstínů dřeva.

4. díl pořadu Jak se staví sen ke zhlédnutí ZDE ↓

Prohlédněte si další sedací soupravy poctivé české výroby ↓

 

 

Přidejte se k nám: