POMÁHÁME STAVĚT SEN! - DÍL 2

Babička má v péči dvě dospívající vnoučata, pomůže jí proměna k lepšímu životu? Spojení kuchyně a ložnice do jednoho funkčního celku. Pohovka se promění v prostorné lůžko.

Do dnešní proměny se přihlásila paní Olga, která je babičkou a shodou nešťastných náhod vychovává svá dospívající vnoučata, kterým zemřela v dětství maminka. Bylo to pro paní Olgu těžké období, vyrovnat se smrtí dcery a zajistit péči pro svá vnoučata, která si u sebe nechala a vychovala je, jelikož otec nejevil zájem. Sourozenci Ondra a Anička se dělí o jeden pokoj, což není k jejich věku úplně ideální. Každý by potřeboval mít už své soukromí.

A tak se babička přihlásila do televizního designérského pořadu, aby jí pomohli. Chtěla by pro Ondru i Aničku vlastní pokoj a pro sebe místo, kde by mohla v noci spát a přes den by místo sloužilo pro všechny a pro návštěvy.

Pro designéry to byl nelehký úkol, skloubit dohromady přání všech tří lidí a zakomponovat to do dispozic bytu. Začalo se s přestavbou, obývák se obětoval ve prospěch pokoje Aničky, aby obě děti měly stejně velký pokoj. Mezi kuchyní a malou ložnicí se probourala příčka a vytvořil se tak nový větší prostor pro paní Olgu.

(Sedací souprava PARIS - dvojkřeslo XL v potahu Florida 1 - cena 45 530 Kč)

Celková proměna se velmi vydařila, obě děti mají konečně svůj vysněný pokoj a babička novou kuchyni s obývákem a ložnicí v jednom funkčním celku.

Své uplatnění si v tomto bytě našla sedací souprava PARIS

Hlavní předností je jednoduchý rozkládací systém, který během několika sekund změní pohodlnou pohovku v prostorné lůžko. Další výhodou je výběr z 5 designových područek. Právě područky jsme speciálně upravili pro tuto proměnu, aby se sedací souprava vtěsnala do dispozic pokoje. Věříme, že sedací souprava PARIS poslouží paní Olince, vnoučatům i návštěvám komfortním posezením, ale i kvalitním lůžkem pro každodenní spaní.

Sedací soupravu PARIS můžete mít v mnoha provedeních a barvách.

 

 

Přidejte se k nám: