POMÁHÁME STAVĚT SEN! - DÍL 10

Jak dopadla závěrečná proměna pořadu Jak se staví sen a kterou sedačkou jsme naposledy obdarovali nové majitele?

Skončil nám poslední díl pořadu Jak se staví sen a tím i celý cyklus zajímavých proměn, kde si určitě každý milovník bytového designu přišel na své. Pojďte se podívat, jak dopadla závěrečná přestavba bytu.

I do poslední proměny si designéři vybrali sedací soupravu PARIS (konkrétně rozkládací dvojkřeslo XL v látce MYSTIC 105), která se stala nejčastěji obsazovanou sedačkou a to hned ve 4 případech. Co ji dělá tak výjimečnou? Především to, že ji můžete během chvilky rozložit v pohodlné lůžko pro plnohodnotné spaní, takže máte tzv. 2v1.

(ilustrační foto)

Další výhodou jsou volitelné područky (5 druhů), kde každá ma svůj osobitý vzhled a udává sedací soupravě celkové vzezření.

Sedací souprava PARIS se dá pořídit v mnoha různých rozměrech a variantách, na výběr je více než 400 druhů látek, 45 druhů kůží a 12 odstínů dřeva.

Všechny díly pořadu Jak se staví sen si můžete připomenout ►►► ZDE

Jsme velmi rádi, že jsme mohli být součástí této série proměn a mohli tak pomoci lidem v jejich obtížných životních situacích. Věříme, že sedací soupravy budou svým novým majitelům dělat společníka po mnoho let.

10. díl pořadu Jak se staví sen ke zhlédnutí ZDE ↓

Prohlédněte si další sedací soupravy poctivé české výroby ↓

Přidejte se k nám: