POMÁHÁME STAVĚT SEN! - DÍL 1

Je tu další řada oblíbeného pořadu „Jak se staví sen“, ve které bude firma JECH pomáhat s realizací snového bydlení.

Dnešní první díl bude znamenat složitou proměnu jedné malé přažské garsoniéry, kterou bude chtít dcera Andrea proměnit v útulné a příjemné bydlení pro svoji maminku Jelenu, jako vděk za obětavost při její výchově, na kterou byla sama. Obě dámy neměly lehký život, maminka měla tři práce, aby je uživila. Ve škole spolužáci Andrejku šikanovali kvůli chudobě. Nedílnou součástí rodiny jsou i dvě fenky belgického ovčáka. Garsonka v pražském paneláku, kterou jim daroval jejich dědeček, je ve špatném stavu. Zařízení i nábytek mají starý. Jedna místnost slouží jako kuchyň, obývák, ložnice, studovna a pelech pro dva psy.

Hned ze začátku se muselo vymyslet, jak vyřešit problémy stísněného bydlení. Pro takto malý prostor byla ideální lenoška ERA, kterou firma JECH do pořadu dodala, je vyrobená ze smrkového a bukového masivu. Výplň sedáků z nejkvalitnějších dostupných materiálů tvoří kombinace pružinových vložek, studených pěn a čalounického rouna. Dá se pořídit v mnoha různých rozměrech, na výběr je více než 400 druhů látek, 45 druhů kůže a 12 odstínů dřeva.

Sedací souprava ERA (relax XL) - odkaz na produkt

Složení: RL-XL Relax

Cena: 23 080 Kč

Potah: Evora 11 (najdete na našich prodejnách)

1. díl pořadu - Jak se staví sen

 

Přejeme mamince i dceři mnoho šťastných společných chvil a těšíme se na další díl seriálu, který se bude vysílat na Primě již v pondělí 19. února od 21:30. 

Přidejte se k nám: