Pomáháme stavět sen! – díl 14

Designéři pořadu Jak se staví sen tentokrát pomáhali vylepšit bydlení mladému studentskému páru.

Bohdan je sirotek, který přišel o oba rodiče, když mu bylo 20 let. Se svou přítelkyní bydlí ve 40 let starém bytě v pražských Bohnicích, ve kterém od smrti Bohdanových rodičů nedošlo téměř k žádným změnám.

Designéři studentům splnili sen o novém moderním obýváku. Dva tmavé pokoje pro ně přetvořili na krásný vzdušný prostor, ve kterém je kuchyň šikovně propojená s obývací částí. Pro maximální pohodlí a moderní vzhled vybrali designéři Bohdanovi a jeho přítelkyni sedací soupravu od firmy JECH, model SIRIUS v hodnotě 64 940 Kč.  

 

Pohovka SIRIUS je vytvořená právě pro moderní a luxusní interiéry, pro lidi, kteří oceňují propojení pohodlí a luxusu a také se chtějí v takovém stylu prezentovat. Souprava SIRIUS působí lehce a svěže a díky kvalitní silné kůži je hebká a krásně voní. Navíc má také další výhodu: obsahuje sklopný mechanismus, díky kterému z ní můžete udělat pohodlné lůžko například pro návštěvy.

SIRIUS kombinuje dřevo – korpus je dýhovaný dubem nebo bukem (na výběr je 12 odstínů, které si můžete prohlédnout zde), vyrobit zle jak v látce, tak i zmiňované přírodní kůži. Bohdanovi a Tereze sedací souprava SIRIUS vytvořila nádhernou moderní dominantu pokoje a jejich byt je k nepoznání. Přejeme jim oběma mnoho šťastných společných chvil v novém bytě.

 

Pohovka SIRIUS - odkaz na produkt

potah: Kůže Florida 514

Cena: 64 940 Kč

Přidejte se k nám: