INTERIER CENTRUM ÚSTÍ NAD LABEM

Vyzkoušejte na vlastní kůži, jak se sedí v sedací soupravě JECH v moderním showroomu v Ústí nad Labem. 

Mezi Kulturním a Národním domem v ulici Velká Hradební vznikl unikátní koncept spojení tří předních českých výrobců JECH, HANÁK, SAPELI. Na jednom místě tak najdete kvalitní sedací soupravy, světové kuchyně a interiéry doplněné o designové české dveře.

Ukázky z vystavených sedacích souprav

Chcete-li oživit svůj interiér pozitivními barvami, pak se přijďte podívat na naši TIFFANY v barvě "zralých malin". Sedací souprava s hlubším sedem, se stane příjemným společníkem pro vaše dlouhé zimní večery.

Sedací souprava Ester, je typickou představitelkou sedací soupravy s prvky masivního dřeva. Dokonalé řemeslné zpracování dřeva a nemalý podíl kvalitní ruční práce, to je velká přednost firmy JECH. Firma se vždy zaměřovala na zpracování masivu a dnes se to ukazuje jako správná volba.

Sedací souprava SIRA je pro opravdové milovníky dřeva a designu. Tyto dva prvky se v případě sedací soupravy SIRA, za pomoci návrháře Lukáše Tanečka, podařilo dokonale skloubit. Sedací souprava jejíž masivní konstrukce je obráběna za pomoci nejmodernějších CNC strojů a nasbírala již řadu ocenění pro design, si jistě může získat i vás. 

Chcete-li křeslo, které vás "obejme" a nepustí, pak je to exkluzivní produkt GWEN, který u nás uvidíte v kůži. Křeslo na nádherném dřevěné podstavci se stane dominantou vašeho pokoje a návštěvy od vás nebudou chtít odejít. Dalším vystaveným vzorkem je sedací souprava MIA. V ladném provedení, s elegantně, výškově upravitelnými opěrkami, si vás získá na první pohled. V našem případě v provedení s pohodlným rozkladem a úložným prostorem.

Výsadní místo u výlohy zaujala nejmladší sedací souprava, hravý GAME. Sedací souprava, jejíž výplň je z peří, má velkou šanci zaujmout vaše srdce i tělo. Pohodová a variabilní sedací souprava, jejíž tvar změníte jednoduchým pohybem během minuty, si jistě najde místo ve vašem bytě, klidně i malém.  

Prohlídku naší provozovny zakončíme konstrukčně dokonalým výrobkem, křeslem EVENES. Křeslo určené pro toho, kdo má potíže z křesla vstát. Prosím, rozhlédněte se kolem sebe, zda není ve vašem okolí někdo, komu by toto křeslo zkvalitnilo život. Jsou to často starší lidé bez přístupu k internetu, avšak každodenním trápením, někdy i bolestmi.

Toto je průřez naší vzorkovnou, kde vás velmi rádi uvítáme a obsloužíme.

Doprava sedací soupravy zdarma je samozřejmostí. Vždy máte k dispozici našeho řidiče, který vám se sedací soupravou pomůže až domů, za poplatek poskytneme dalšího člověka.
Zdarma nabízíme likvidaci vaší staré sedací soupravy.

Přijďte si k nám posedět. Těšíme se na vaši návštěvu.

Adresa:
UL*KRAS
Dvořákova 2, 400 01 Ústí nad Labem

Tel.: 603 142 022
E-mail: dita.zakova@ulkras.cz
Otevírací doba:
Po-pá 9:00-17:00 So na objednání 

Přidejte se k nám: