Česká firma JECH poráží zahraniční konkurenci nejen na veletrhu For Furniture

Výrobce nábytku Jech sklízí se svou novou sedací soupravou Sira obrovský úspěch. Nejprve získali v loňském roce cenu Moddom.

 

Následovalo ocenění na veletrhu Nábytok a bývanie 2015, GRAND PRIX 2015 z veletrhu For Furniture. Nyní si přivážejí z veletrhu MOBITEX již počtvrté v řadě významnou cenu GRAD PRIX 2015..

„Množství získaných cen pro nás není jen odměnou za dobře odvedenou práci, ale zároveň ujištěním, že energie, kterou vkládáme do precizní výroby našeho nábytku, má smysl.“ 

Na veletrhu For Furniture bylo 585 vystavovatelů a vyhlašovali se 3 ceny GRAND PRIX. I v takto velké konkurenci však dokázala Sira uspět. Porotci všech zmiňovaných veletrhů oceňovali především design a pečlivé řemeslné zpracování. Složitě tvarované područky působí, jako by byly z jednoho kusu dřeva. Za návrhem vzhledu sedací soupravy stojí známý designér Lukáš Taneček.

Sira je spojením skandinávského stylu nábytku a moderních výrobních postupů. Společně s neotřelým vzhledem dokázala zaujmout i přední české a slovenské designéry a odborníky na nábytek.

Sedací souprava Sira, Křeslo Sirastolek Sira

Cena Moddom 2014Nábytok a bývanie

 

Přidejte se k nám: